پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

آخرین اخبار

Latest News

دو لیست مهم انتخابات مجلس خبرگان رهبری در تهران عبارتند از جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم که بدون تغییر ماندند.

ستاد انتخابات کشور لحظاتی قبل با انتشار اطلاعیه شماره ۱۸ اعلام کرد، فرآیند اخذ رای در تمامی شعب سراسر کشور ساعت ۸ صبح روز جمعه ۱۱ اسفند ماه آغاز می شود.

ارتش رژیم اشغالگر در جنایتی وحشیانه فلسطینی‌هایی را که در خیابان الرشید در غرب شهر غزه منتظر دریافت کمک‌های بشردوستانه بودند هدف قرار داده و تعداد زیادی از آنها را به شهادت رساند.

روحانیت شیعه و سنی غرب استان کرمانشاه توصیه کردند که اقشار مختلف مردم در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری مشارکت گسترده داشته باشند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: در بازه زمانی تبلیغات انتخابات کمترین گزارش تخلف در کشور را داشتیم و هیچ پرونده‌ای در این زمینه از سوی مراجع قضایی تشکیل نشده است.

رییس ستاد انتخابات شهرستان تهران گفت: سه هزار و ۸۲۶ شعبه اخذ رای برای جمع‌آوری آرای مردم در شهر تهران، بخش کن و بخش آفتاب و ۳۶ شعبه برای اقلیت‌های ساکن در پایتخت در نظر گرفته شده است.

طرح دیوارنگاره میدان حضرت ولی‌عصر(عج) پایتخت در آستانه انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با شعار «مراقب قالتاق‌ها باشید» رونمایی شد.

بانک مرکزی اعلام کرد: نرخ تورم تولیدکننده که در بهار ۱۴۰۰ از مرز ۱۰۰ درصد هم عبور کرده بود، در پایان بهمن امسال برای نخستین بار پس از ۴۴ ماه به کانال ۲۰ درصد بازگشته و به ۲۸ درصد رسیده است.

ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی آغاز به کار کرد.

سرلشکر سلامی گفت: هر رای مثل یک موشکی است که به قلب دشمنان شلیک می‌شود. رای امروز ما، جبهه مقاومت را امیدوار و دشمن را ناامید می‌کند.

جهت پرس را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی