پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

درباره جهت پرس ...

گستردگی رسانه‌ها و خبرگزاری های مختلف در سال های اخیر باعث سردرگمی بسیاری از مخاطبان شده است در همین راستا پایگاه خبری تحلیلی جهت که با با تکیه بر به روزترین اخبار در حوزه های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، فضای مجازی، اجتماعی، ورزشی، چندرسانه‌ای و … سعی کرده است مهمترین عناوین و سرخط های خبری را در قالب یک ساندویچ خبری ارائه دهد.

خطوط قرمز و چارچوب ما در این رسانه، اصول انقلاب اسلامی و قانون اساسی است و تحت هر شرایطی در راستای تحقق آرمان‌های امام راحل (قدس سره) و همچنین مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) تلاش می کنیم.

در همین راستا مأموریت ویژه این رسانه «امر به معروف و نهی از منکر» در فضای مجازی تعریف شده و تلاش این رسانه ادبیات سازی و همچنین پیگیری این مهم در حوزه فضای مجازی است.

«شفافیت» و «مطالبه‌گری» دو وظیفه اصلی است که مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) برای رسانه‌ها بیان داشته‌اند و پایگاه خبری تحلیلی جهت این دو موضوع را همواره در دستور کار خود قرار داده است.

تیم جوان جهت سعی دارد با تکیه بر این دو وظیفه مهم یعنی مطالبه‌گری و شفافیت، در فضای رسانه‌ای اثر بخشی بیشتری داشته باشند.

«جهت» ضمن اعلام برائت از هرگونه جهت‌گیری سیاسی سعی می‌کند تاجایی که توانایی دارد جلوی کج‌روی و انحطاط را در جامعه به ویژه مسئولان بگیرد هرچند این رسانه حاضر نیست به خاطر برجسته شدن در دنیای پر التهاب خبر، دست به سیاه نمایی بزند. اصولگرایی و اصلاح طلبی خط مشی این رسانه نبوده و نخواهد بود بلکه مسیر مستقیم «جهت» انقلابی‌گری است.

این پایگاه اطلاع رسانی متعهد می شود هرگز چشم بر منافع نظام و ملت نپوشیده و در راستای پیشبرد اهداف نظام و انقلاب اسلامی همه تلاش خود را به کار ببندد؛ این رسانه هرگز تریبونی برای دشمنان نظام و اسلام نخواهد بود و اجازه نخواهیم داد محتواهای «جهت» حتی به خوراک خبری برای معاندان تبدیل شده و خدایی ناکرده منافع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به خطر بیفتد.

آگاهی بخشی اصلی ترین وظیفه این رسانه بوده و از همین جهت کلیه مطالب «جهت» از مسیر انصاف و اخلاق خارج نشده و تیم رسانه ای «جهت» متعهد هستند در انتشار و نگارش مطالب استقلال خود را حفظ کرده و مطالبات مردم را در دستور کار خود قرار دهند.

کلیه مطالبی که در این رسانه منتشر می شود بدون دخل و تصرف خبرنگاران بوده و گزارشی از رویدادها و واقعیت ها است از همین جهت سعی و تلاش خبرنگاران «جهت» انتشار اخبار صحیح است اما در صورت بروز اشتباهات اطمینان می‌دهیم که نسبت به اصلاح آنها اقدام می‌کنیم.

لازم به ذکر است سایت خبری جهت با عنوان «جهت خبر» «jahatkhabar.ir» دارای مجوز به شماره 88728 از وزارت ارشاد دولت جمهوری اسلامی ایران می باشد.

صاحب امتیاز و مدیر مسئول: احمد کارآمد

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی