پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

در جریان معاملات امروز بازار ارز و سکه، قیمت‌ها افزایشی شد.

منتشر شده در 23 دی 1402
در سرویس

به گزارش جهت پرس؛ دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس بدون تغییر قیمت با نرخ ۴۲ هزار و ۹۲۶ تومان و در بخش حواله‌ ۳۹ هزار و ۵۲۷ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به نرخ ۴۲ هزار و ۴۹۶ تومان خریداری و با نرخ ۴۳ هزار و ۱۳۱ تومان فروخته شد.

همچنین ‌یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۷ هزار و ۴۷ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۶۸۸ تومان ارزش‌گذاری شد.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۲ هزار و ۱۳۰ تومان معامله شد؛ معاملات دلار در بازار غیررسمی طی یک هفته گذشته افزایشی بوده است، در جریان معاملات امروز نرخ دلار در بازار با افزایش مواجه شد.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

امروز در میدان فردوسی سکه طرح قدیم‌‌ با افزایش یک میلیون تومانی به نرخ ۲۹ میلیون و ۵۰۵ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با رشد یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی به قیمت ۳۳ میلیون و ۲۴۸ هزار تومان معامله شد و حباب آن افزایش یافت.

امروز حباب سکه امامی ۷ میلیون و ۱۵۵ هزار تومان و حباب سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۷۸۳ هزار تومان شد.

نیم سکه در بازار با افزایش ۸۰۰ هزار تومانی به نرخ ۱۸ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۱ میلیون و ۸۹۵ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۲ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان در هر گرم قیمت‌گذاری شد‌،ه مچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار‌، ۱۱ میلیون و ۵۸۱ هزار تومان نرخ‌گذاری شد؛ نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۱ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان بوده است.

در حال حاضر هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم)، با افزایش ۹ صدم درصدی، ۲۰۴۹ دلار است.

منبع : فارس
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/154756

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی