پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

انصارالله:

دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در واکنش به ورود غیرقانونی نظامیان صهیونیست به بیمارستان «الشفاء» در نوار غزه، این اقدام را «جنایتی وحشیانه و بزدلانه» خواند.

منتشر شده در 24 آبان 1402
در سرویس

دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن، شامگاه امروز (چهارشنبه)، در واکنش به ورود نظامیان صهیونیست به بیمارستان «الشفاء» در نوار غزه بیانیه صادر کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی، بامداد امروز، وارد بیمارستان الشفاء شد؛ بیمارستانی که محوطه اطراف از چند روز پیش به شدت تحت حملات شدید قرار دارد.

نظامیان اسرائیلی پس از ورود به داخل بیمارستان اقدام به تفتیش و جست‌وجو در بخش‌های مختلف این بیمارستان از جمله اورژانس، جراحی، قلب و عمومی کردند و شماری از پزشکان و آوارگان فلسطینی پناه‌گرفته در این بیمارستان را مورد بازجویی قرار دادند.

دفتر سیاسی انصارالله در واکنش به این اقدام اعلام کرد: «ورود غیرقانونی به مجتمع پزشکی الشفاء جنایتی وحشیانه و بزدلانه و بیانگر میزان شکست نظامی و امنیتی ارتش دشمن در برابر مقاومت است».

انصارالله در ادامه این بیانیه از ملت‌های منطقه و جهان خواست که مردم فلسطین را یاری کنند و تا زمان پایان تجاوزات به نوار غزه به همبستگی خود با فلسطینیان ادامه دهند.

در پایان این بیانیه همچنین آمده است: «بر تداوم حمایت‌ها از مردم فلسطین تاکید داریم و اعلام توسعه عملیات‌های نیروهای مسلحمان علیه اهداف اسرائیلی در باب المندب و دریای سرخ را تبریک می‌گوییم».

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/147703

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی