پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جهت پرس بررسی کرد

واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به شهادت مظلومانه مرزبانان در سراوان/ چرا سلبریتی‌ها سکوت کردند؟

5 تن از ماموران مرزبانی سراوان در درگیری با یک گروهک معاند کوردل یه شهادت رسیدند که فعالان رسانه‌ای به سکوت سلبریتی‌ها درباره این موضوع واکنش نشان دادند.
منتشر شده در 1 خرداد 1402

جانشین فرماندهی انتظامی کشور به همراه فرمانده مرزبانی فراجا برای بررسی موضوع شهادت مرزبانان در سراوان از ساعاتی پیش در منطقه درگیری حضور پیدا کردند.

مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات فراجا طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی حمله تروریستی ناجوانمردانه اشرار و معاندان، شب گذشته تلاش تروریست‌های معاند برای ورود به کشور از مرز پاکستان با مقاومت مرزبانان دلیر برجک مرزبانی مَزه سر هنگ مرزی سراوان روبه رو شدند.

 تعداد شهدای حادثه برجک «مزه‌سر» هنگ مرزی سراوان به ۶ نفر افزایش یافت.

گروهبان‌یکم شهید «حسین بادامکی»، گروهبان‌یکم شهید «علی غنی باتدبیر»، گروهبان‌یکم شهید «رضا برجی»، سرباز وظیفه شهید «محمد جمال‌زاده»، سرباز وظیفه شهید «یونس سیفی‌نژاد»، سرباز وظیفه شهید «ناصر حیدری» شهدای این حادثه هستند.

تصاویر ۵ تن از شهدای حمله تروریستی برجک “مزه سر”

1

کاربران شبکه‌های اجتماعی و فعالان رسانه‌ای چه واکنشی نشان دادند؟ 

برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی و فعالان رسانه‌ای در واکنش به شهادت مظلومانه مرزبانان کشورمان در سراوان به سکوت سلبریتی‌ها اعتراض کردند و این سوال را مطرح کردند که چرا در مقابل اعدام قاتلین و تروریست‌ها هشتگ اعدام نکنید می‌زنند ولی در مقابل شهادت مرزبانان مظلوم و جوان که برای دفاع از مرز و امنیت مردم به شهادت می‌رسند روزه سکوت گرفتند؟

 

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/6542

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی