پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان از راه‌اندازی بیمارستان صحرایی توسط نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مناطق سیل زده جنوب این استان خبر داد.

منتشر شده در 18 اسفند 1402
در سرویس

سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی روز جمعه در حاشیه سرکشی از مناطق سیل زده جنوب سیستان و بلوچستان اظهار کرد: مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ابتدای شروع بحران سیل در جنوب استان در زمینه بهداشت و درمان مردم درگیر در سیل ورود کرده و با تیم های پزشکی اعزامی توانست خدماتی در خور شان مردم عزیز به آنان ارائه دهد.

وی افزود: مجموع خدمات صورت گرفته باعث شد تا ما به این نتیجه برسیم که برای خدمات بهتر نیازمند راه‌اندازی بیمارستان صحرایی در منطقه باشیم.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با دستور فرمانده نیروی زمینی سپاه راه اندازی این بیمارستان برنامه ریزی شد که هم اکنون تجهیزات آن در حال انتقال به این منطقه است.

وی تاکید کرد: این بیمارستان از صبح فردا شنبه راه اندازی می‌شود و امیدواریم بتوانیم خدماتی ارزشمند را به مردم عزیزمان ارائه دهیم.

سردار شفائی اظهار کرد: این بیمارستان با توجه به نیازمندی های منطقه که پیش تر احصا شده به صورت تخصصی به خدمات دهی به مردم خواهد پرداخت.

وی خاطرنشان کرد: سپاه تا پایان بحران و تا زمانی که نیاز باشد در کنار مردم خواهد ماند.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/163195

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی