پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

آرمیتا گراوند؛ دانش‌آموز تهرانی درگذشت

دقایقی پیش «آرمیتا گراوند» دانش‌آموز بیهوش شده در متروی پایتخت، علی‌رغم تلاش پزشکان متاسفانه جان خود را از دست داد.
منتشر شده در 6 آبان 1402
در سرویس

آرمیتا گراوند، دانش‌آموز 16 ساله‌ای 26 روز پیش در اثر افت فشار به زمین خورد علی رغم تمام تلاش پزشکان برای بهبود حای وی صبح امروز درگذشت.

صبح روز یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲، «آرمیتا گراوند»، دختر دانش‌آموزی که از ایستگاه شهدا خط ۴ مترو تهران به سمت مدرسه خود می‌رفت در واگن مترو تعادلش را از دست داد و بر اثر اصابت سرش به سکوی قطار مترو آسیب شدید دید.

آرمیتا همان لحظه توسط چند تن از همراهانش به بیرون قطار منتقل شد و بلافاصله عوامل امدادی مترو اقدامات اولیه درمانی بر روی وی را آغاز کردند. همچنین پس از تماس با اورژانس، عملیات درمانی پس از چند دقیقه توسط اورژانس ادامه یافت و او به مجهزترین بیمارستان در نزدیکی ایستگاه مترو شهدا منتقل شد.

از همان ساعات اولیه، رسانه‌های ضدایرانی که مترصد سواستفاده از اتفاق پیش آمده برا آرمیتا بودند شروع به ایجاد شایعه کردند. آنها علت وقوع این حادثه را برخورد و درگیری آرمیتا با افرادی داخل مترو بر سر حجاب اعلام کرده بودند اما دوستان آرمیتا که در زمان وقوع حادثه با او در مترو بودند گفتند «هیچ کس در مترو به ما تذکر نداد چه برسد به درگیری». همچنین شرکت مترو بلافاصله فیلم‌های مربوط به حادثه را منتشر کرد که به‌وضوح نشان می‌داد آرمیتا در تمام مسیر دچار هیچگونه درگیری نشده بود.

پدر و مادر آرمیتا هم گفتند که پس از بررسی‌ و مشاهده تمام دوربین‌های مترو برایشان محرز شده که «هیچ  فردی در مترو با آرمیتا برخوردی نداشته است».

شهین احمدی مادر آرمیتا گفته بود: هر روز به همراه همسرم «بدون هیچ محدودیتی با دخترمان ملاقات می‌کنیم». او از مردم درخواست کرده بود «هیچ عکس و فیلمی از دخترش در فضای مجازی منتشر نشود.»

اشتراک گذاری :

jhtp.ir/146033

لینک کوتاه

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی