پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جهت پرس بررسی می‌کند

پشت پرده افغان‌ ستیزی در ایران

پروژه افغانستان ستیزی که این مدت دشمنان خارج نشین به راه انداخته‌اند با هدف جنگ بین ایران و افغانستان بود که با واکنش‌های مجازی همراه بود که نقشه براندازان را برهم زد.
منتشر شده در 11 مهر 1402
در سرویس |

این روزها مسئله‌ای در فضای مجازی توجه اصحاب رسانه را به خود جلب کرد. مطالبه اخراج افغان‌ها از کشور. برخی از فعالان مجازی با انتشار مطالبی از خشونت و برهم زدن برخی از قوانین کشور توسط افغان‌ها خواستار اخراج آنها از کشور شدند. با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد فردی که این هشتگ را منتشر کرد کسی نبود جز حسین دهباشی.

پشت پرده افغان‌ ستیزی در ایران

در ادامه حمایت این هشتگ برخی از کاربران مجازی در صفحات خود نوشتند:

پشت پرده افغان‌ ستیزی در ایران

پشت پرده افغان‌ ستیزی در ایران

این ماجرا که بعد از دو ماه از فشار اصلاح طلبان در خصوص جنگ افغانستان و حمایت برای مشارکت در جنگ افغانستان بود نشان داد که دشمن تنها حربه خود را در اختلاف بین افغان‌ها و ایران دانسته و دست از تلاش خود برنمی‌دارد. در همین راستا اینترنشال که همیشه در صف اول دروغ‌پراکنی و برهم زدن اتحاد ملت ایران هست در خصوص مطالبه اخراج افغان‌ها دست از تلاش خود برنداشت و مطالبی را ضد افغان‌ها منتشر کرد.

پشت پرده افغان‌ ستیزی در ایران

با این جهت گیری ناگهانی برخی از افراد بخصوص ضد انقلاب مشخص شد که این مطالبه که برخی از افراد در فضای مجازی ناخواسته و با تحریک عواطف آنها در این موج آن قرار گرفتند هدفی جز برهم زدن امنیت ایران و حنگ داخلی بین ایران‍‌ها و افغان‌ها ندارد.

این با مشخص شدن این هدف، برخی از فعالان مجازی با انتشار برخی مطالب در برنامه نرافزاری ایکس خود در این خصوص نوشتند:

اشتراک گذاری :

jhtp.ir/142671

لینک کوتاه

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه