پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

حزب‌الله لبنان عصر امروز (سه شنبه) چهار بیانیه جداگانه درباره حملات امروز خود به پایگاه‌های ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی منتشر کرد.

منتشر شده در 25 مهر 1402
در سرویس

حزب الله لبنان در بیانیه‌ اول خود اعلام کرد که مجاهدان مقاومت اسلامی صبح امروز یک جنگ‌افزار ارتش رژیم صهیونیستی را در پایگاه المطله ـ در شمال فلسطین اشغالی ـ هدف قرار داده و تلفاتی قطعی به دشمن وارد کردند.

در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان آمده که مجاهدان مقاومت اسلامی ظهر امروز یک تانک ارتش رژیم صهیونیستی را در منطقه نظامی «رامیم» (شمال فلسطین اشغالی) هدف قرار دادند که این حمله باعث وقوع تلفات در دشمن شد.

حزب‌الله در سومین بیانیه امروز خود اعلام کرد که مجاهدان مقاومت اسلامی ۵ مقر صهیونیستی مرزی زرعیت، الصدح، جبل الدیر، المالکیه و برکه ریشا را با سلاح مناسب هدف حمله مستقیم قرار دادند.

مقاومت لبنان در بیانیه چهارم خود گفت که گروه شهیدان محمود احمد بیز و حسین عباس فصایی در مقاومت اسلامی بعدازظهر امروز مورخ ۱۷/۱۰/۲۰۲۳ تجمع نظامیان ارتش رژیم اشغالگر در پادگان «برانیت» را با موشک‌های هدایت شونده هدف قرار دادند که این حمله تعدادی کشته و مجروح از نیروهای دشمن بر جای گذاشته است.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/144801

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی