پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا از شناسایی اعضای ۱۱ باند شرطبندی فوتبال خبر داد.

منتشر شده در 23 تیر 1400
در سرویس

سرهنگ رامین پاشایی، معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا اظهار کرد: همزمان با نزدیک شدن به ایام پایان فصل رقابت‌های فوتبال در لیگ برتر و سایر لیگ‌های معتبر کشور، فعالیت مجرمانه افراد سود جو در جهت راه اندازی سایت‌های پیش بینی، شرط بندی و قمار افزایش یافته است.

وی افزود: در این رابطه به منظور مقابله با این تحرکات مجرمانه بیش از ۱۰۰ کارگروه ویژه در پلیس فتا ناجا و سایر رده‌های استانی و شهرستانی به صورت شبانه روزی تمامی تحرکات مجرمانه این حوزه را رصد کرده و برخورد قضایی با مجرمان در اولویت برنامه‌های عملیاتی پلیس فتا ناجا قرار دارد.

سرهنگ پاشایی تصریح کرد: تاکنون اعضاء ۱۱ باند که مشغول تبلیغات و فعالیت مجرمانه در این حوزه بودند مورد شناسایی قرار گرفتند و ضمن توقیف وجوهات غیر قانونی، متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

وی افزود: تعدادی از مربیان و مدیران فوتبالی کشور نیز ضمن مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با پلیس فتا ضمن در اختیار قرار دادن مدارک، مستندات و شواهد انجام این پدیده ناشایست و مجرمانه که تاثیر نامطلوبی بر نتیجه گیری تیم تحت اختیار آنان گذاشته، تقاضای رسیدگی و نظارت از سوی پلیس فتا را دارند که این رویه با جدیت در حال پیگیری است و رصد‌های پیش دستانه در راستای برخورد با این فعالیت غیر قانونی تشدید شده است.

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا خطاب به شهروندان گفت: با توجه به تجزیه و تحلیل پرونده ها‌ی قضایی تشکیل شده در پلیس فتا مشخص شد هیچ گونه سودی برای شرکت کنندگان در این فعالیت مجرمانه و غیر قانونی در کشور وجود ندارد و مجرمان در این حوزه پس از دریافت وجوهات مختلف از فریب خوردگان دیگر پاسخگوی آنان نخواهند بود و از این طریق از طعمه‌های خود کلاهبرداری می‌کنند.

این مقام انتظامی از هموطنان  به خصوص جوانان و نوجوانان خواست تا  به هیچ عنوان فریب این تبلیغات دروغین و فریبنده را نخورند و خانواده‌ها نیز نظارت بیش تری برعملکرد سایبری فرزندان خود اعمال کنند و در صورت لزوم با مراجعه به سایت پلیس فتا موارد مشکوک را گزارش دهند.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/102691

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی