پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سرمربی پرسپولیس قراردادش را با این باشگاه فسخ کرد و به طور رسمی از این تیم جدا شد.

1
منتشر شده در 19 مهر 1402
در سرویس

غیبت دو روزه یحیی گل محمدی در تمرینات پرسپولیس اکنون با خبر شوکه‌کننده‌ای همراه شده و سرمربی پرسپولیس بعد از چند اخطار نسبت به عدم تعهد باشگاه نسبت به قراردادش، اکنون قراردادش را با این تیم فسخ کرده است.

سرمربی پرسپولیس بابت عدم دریافت مطالباتش طی فصل گذشته در چند مرحله به این باشگاه نوتیس داده بود و در ادامه به واسطه عدم توجه به این تعهد، او قراردادش را با سرخ‌ها فسخ کرد تا شوکی باورنکردنی در ایام تعطیلی لیگ به هواداران این تیم بدهد.

گل محمدی که گفته می‌شود بیش از ۱۵ درصد از قراردادش طی فصل گذشته باقی مانده و بحث‌هایی که درباره تمدید قراردادش نیز شکل گرفته بود بی نتیجه مانده است، در نهایت بعد از اینکه نامه‌های مربوط به اخطار در خصوص قرارداد و آپشن‌هایش به باشگاه بی پاسخ باقی ماند، ترجیح داد بعد از بعد از بازی با گل گهر سیرجان و جشن قهرمانی این تیم، در تمرینات پرسپولیس طی دو روز اخیر شرکت نکند.

در ابتدا گفته می‌شد که عدم حضور یحیی گل محمدی در تمرینات به واسطه قهر و اعتصاب او است اما اکنون پیگیری ها نشان می‌دهد که یحیی گل محمدی به طور رسمی قراردادش را با پرسپولیس فسخ کرده و می‌توان اینطور عنوان کرد که “یحیی سرمربی پرسپولیس نیست”!

سرمربی پرسپولیس که نارضایتی بابت شرایط باشگاه حتی در جشن قهرمانی این تیم نیز مشخص بود، اکنون تصمیم قطعی خود را در این خصوص گرفته و یکی از نزدیکانش در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تایید این خبر افزود: “او دیگر سرمربی پرسپولیس نیست و فسخ کرده است. این یعنی که او اکنون مختار است به هر تیمی خواست برود و با همان نامه فسخ کارش را دنبال کند!” با این حال در شرایطی که ۴۸ ساعت از این موضوع مهم در باشگاه پرسپولیس می‌گذرد، مسئولی از این باشگاه واکنشی نسبت به آن نداشته است و باید دید ماجرای نیمکت پرسپولیس و یحیی گل محمدی و مدیران تیم به کجا خواهد کشید.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/144047

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی