پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

وزیر ارشاد:

گسترش هویت دینی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی گسترش هویت دینی در میان مردم است.
منتشر شده در 4 خرداد 1402
در سرویس

محمد مهدی اسماعیلی روز پنجشنبه در همایش فعالان قرآنی کوهدشت اظهار کرد: تجلیل از خانواده شهید امنیت نمادسازی هویتی انقلاب اسلامی بوده و افتخارات ما برآمده از این تاریخ باشکوه است.

وی ادامه داد: در طول عمر انقلاب اسلامی توانسته این با مشارکت و پشتیبانی آحاد مردم تمامی مشکلات را پشت سر بگذاریم، اگر پیروزی انقلاب اسلامی معجزه بوده اما تداوم آن بسی بزرگ تر می‌باشد.

اسماعیلی بیان کرد: تمامی قدرت‌های جهانی سعی کرده‌اند این قدرت را خاموش کنند اما حمایت مردم و حضور در عرصه‌های مختلف نقشه‌های استکبار از بین رفته است.

وی گفت: در دولت سیزدهم برطرف کردن دغدغه‌ها و عقب ماندگی ها در اولویت است و این مسایل بسیاری از مشکلات را بوجود آورده است.

وی افزود: کوهدشت قطب خوشنویسی کشور است و این شهرستان نمونه به فعلیت رساندن جوانان به توسعه فرهنگی است و به جوانان اهل فرهنگ و هنر می‌بالیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بخشی از زیرساخت های فرهنگی کوهدشت و رومشکان باید ایجاد شود و وجود مجتمع های فرهنگی در این مناطق ضروری است و امیدواریم در این سفر اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

اسماعیلی بیان کرد: باید مشکلات ۵۰ موسسات قرآنی فعال کوهدشت برطرف شود و اگر اعتبار نیاز است اختصاص یابد.

سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با چهار رویکرد فرهنگی، هنری، قرآنی و رسانه‌ای صورت گرفت و سفر به شهرستان‌های کوهدشت، خرم‌آباد و بروجرد در برنامه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد.

شرکت در همایش فعالان قرآنی، بازدید از پروژه‌های فرهنگی، شرکت در جلسه شورای اداری و شورای فرهنگ عمومی استان و شرکت در ویژه برنامه ایثار و شهادت از جمله برنامه‌های سفر یک روزه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به لرستان خواهد بود.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/6178

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی