پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: پارک غیرمجاز در محل تردد جانبازان و معلولان ۱۰۰ هزار تومان جریمه دارد.

منتشر شده در 2 بهمن 1402
در سرویس

سرهنگ علی اصغر شریفی رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: یکی از اصلی‌ترین و گران‌ترین نوع جریمه‌ای که در مورد تخلفات ساکن که از نوع غیر مجاز هم می‌باشد وجود دارد و بالاترین نرخی که قانون تعیین کرده و پلیس نیز متخلفان را طبق آن اعمال قانون می‌نماید توقف در محل اختصاصی جانبازان و معلولین است.

وی افزود: در جدول تخلفات ساکن هیچ رقمی بالاتر از این نوع جریمه که مربوط به توقف در محل اختصاصی جانبازان و معلولین است وجود ندارد.

سرهنگ شریفی گفت: مبلغ این جریمه ۱۰۵ هزار تومان است و گران‌ترین جریمه‌ای است که در جدول تخلفات ساکن وجود دارد که برای فرد متخلفی که اقدام به پارک و توقف در محل اختصاصی جانبازان و معلولین کرده در نظر گرفته شده است.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: پلیس با نصب تابلوی مخصوص در محل توقف و محل اختصاصی پارک جانبازان و معلولین از رانندگان دیگر می‌خواهد که در این محل توقف ننمایند، ولی متاسفانه برخی از رانندگان رعایت نکرده و مشکلاتی را برای این قشر آسیب پذیر ایجاد می‌نمایند و پلیس مجبور می‌شود گران‌ترین نرخ تخلف از نوع تخلفات ساکن را برای آنان در نظر بگیرید.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/156421

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی