پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کلیمیان ایران همراه با سایر ادیان الهی با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کردند.

منتشر شده در 17 فروردین 1403
در سرویس

یونس حمامی لاله‌زار رهبر دینی کلیمیان ایران امروز جمعه در جمع کلیمیان شرکت کننده در راهپیمایی روز قدس اقدامات رژیم جنایتکار اسرائیل را مغایر دستورات تورات و آیین حضرت موسی (ع) و همچنین وظیفه پیروان ادیان الهی را دفاع از مظلوم دانست.

رهبر دینی کلیمیان ایران ادامه داد: مردم غزه در ۶ ماه اخیر تحت حملات وحشیانه هستند و بیمارستان، مساجد و زنان و کودکان بی دفاع مورد حمله واقع می‌شوند و امکان هیچ کمک رسانی به آنها وجود ندارد.

حمامی لاله زار یادآور شد: امیدی به دولت‌ها نیست؛ بهتر است که ملت‌های آزاده فشار وارد کنند تا جنگ غزه به آتش بس منجر شود تا بتوان به مردم مظلوم غزه کمک کرد.

راهپیمایی روز جهانی قدس امروز جمعه هفدهم فروردین همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به رسم هر سال در سراسر کشور آغاز شد و ملت روزه دار ایران بار دیگر با مشت‌های گره کرده، فریاد خشم و انزجار خود را از جنایت‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند.

«روز قدس، از طوفان الاقصی تا طوفان الاحرار» شعار راهپیمایی امسال است و از آنجا که ماه‌هاست مردم مظلوم فلسطین زیر آتش موشک و حملات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی قرار دارند، امسال مردم ایران قبل از ساعات اعلام شده در میادین و خیابان‌ها حضور یافته اند تا روز قدس متفاوتی را رقم بزنند.

راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران از ۱۰ مسیر اعلام شده به سوی دانشگاه تهران آغاز شده و از میدان فردوسی نیز به سوی دانشگاه تهران تشییع پیکر‌های شهدای عملیات تروریستی رژیم منحوس صهیونیستی در سوریه انجام شد.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/166183

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی