پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف بیش از ۱۵۰ تن گوشت و مرغ احتکار شده به ارزش ۳۶ میلیارد ریال خبر داد.

منتشر شده در 23 اردیبهشت 1402
در سرویس

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 150 تن گوشت و مرغ احتکار شده در غرب تهران به ارزش 36 میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ هدایت بهرامی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: در راستای برخورد با احتکار کالاهای اساسی، مأموران پلیس امنیت اقتصادی تهران با اشراف اطلاعاتی خود از احتکار مقدار قابل توجهی گوشت و مرغ در سردخانه مواد غذایی در محدوده جاده قدیم کرج مطلع شده و پیگیری موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران پس از هماهنگی با مرجع قضائی از سردخانه مذکور بازدید کردند که در نتیجه مشخص شد مقادیر قراوانی گوشت و مرغ بدون مجوزهای قانونی در این مکان دپو و احتکار شده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی گفت: در این عملیات پلیسی 160 تن گوشت و مرغ منجمد و احتکار شده از سردخانه کشف شد.

سرهنگ هدایتی ارزش کالاهای کشف شده را برابر ارزیابیکارشناسان مربوطه 36 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در این رابطه متصدی سردخانه نیز دستگیر و برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل شد.

وی از شهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز در قالب احتکار کالا یا تهیه و توزیع کالاهای قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس گزارش دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/7320

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی