پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

گردانهای حزب الله عراق در پیامی شهادت سه تن از فرزندان و نوه‌های هنیه در بمباران رژیم صهیونیستی در نوار غزه را تسلیت گفت.

منتشر شده در 23 فروردین 1403
در سرویس

به گزارش جهت پرس؛ به نقل از المیادین، در پی شهادت جانکاه شماری از فرزندان اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در حمله جنایتکارانه ارتش رژیم صهیونیستی به غزه، شماری از رهبران و سازمان‌ها و شخصیت‌های سیاسی شهادت فرزندان هنیه را به وی تبریک و تسلیت گفتند.

در این راستا گردانهای حزب الله عراق در پیامی شهادت سه تن از فرزندان و نوه‌های هنیه در بمباران رژیم صهیونیستی در نوار غزه را تسلیت گفت.

در پیام تسلیت کتائب حزب الله عراق آمده است: دشمن به هراندازه که از قواعد درگیری تجاوز کند نمی تواند خللی در اراده رزمندگان مقاومت ایجاد کند.

در این پیام تسلیت تاکید شده است: این شهادت آتش مقاومت را در برابر رژیم ناتوان مورد حمایت آمریکا بیش ازپیش شعله ور خواهد کرد.

پیشتر شبکه الجزیره گزارش داد در پی حمله رژیم صهیونیستی در غزه سه تن از فرزندان اسماعیل هنیه و شماری از نوه‌های وی به شهادت رسیدند.

منابع فلسطینی اسامی شهدا را «حازم، امیر و محمد» فرزندان رئیس دفتر سیاسی حماس اعلام کردند.

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در واکنش به شهادت فرزندان و تعدادی از نوه‌هایش در حمله رژیم صهیونیستی گفت: خداوند را به خاطر این افتخاری که با شهادت سه فرزند و نوه‌هایم نصیب ما کرد، شکر می‌کنم.

هنیه در ادامه افزود: با این دردها و خون‌ها، ما برای ملت و مسأله فلسطین و امت خود امید، آینده و آزادی می‌آفرینیم.

منبع : مهر
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/166756

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی