پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

وبگردی جهت پرس؛
رابرت دنیرو در سن ۷۹ سالگی برای هفتمین بار پدر شده و نوزاد هفتم او به تازگی به دنیا آمده که این موضوع سوژه رسانه‌ها شده است.
منتشر شده در 21 اردیبهشت 1402
در سرویس |

رابرت دنیرو در سن ۷۹ سالگی برای هفتمین بار پدر شده و نوزاد هفتم او به تازگی به دنیا آمده است. این بازیگر سرشناس هالیوود در گفتگو با یک رسانه کانادایی ضمن تایید این خبر اعلام کرد که به تازگی صاحب فرزند هفتم خود شده است.  با تولد نوزاد جدید حال تفاوت سنی میان درنا، فرزند ارشد آقای دنیرو و کوچکترین بچه او ۵۱ سال است. علاوه بر درنا، رافائل که ۴۶ سال دارد فرزندان دنیرو از همسر نخست او یعنی دیانپ ابوت هستند. الیوت ۲۵ ساله و هلن گریس ۱۱ ساله فرزندان دنیرو از همسر سابق او یعنی گریس هایتاور هستند.  

این بازیگر سرشناس همچنین صاحب یک دوقلو به نام‌های آرون و جولیان از دوست دختر پیشین خود توکی اسمیت است که این دو فرزند دنیرو حالا ۲۷ ساله هستند. 

آقای دنیرو که با رسانه کانادایی ای تی گفتگو می‌کرد در پاسخ به بریتنی بلر، مجری برنامه که پرسید «من می‌دانم که شما شش فرزند دارید» صحبت او را تصحیح کرد و گفت: «در واقع هفت. چرا که من به تازگی دوباره صاحب فرزند شده‌ام.» 

او همچنین در ادامه این گفتگو در خصوص رفتارش با فرزندانش گفت: « با اینکه گاهی مجبورم در مورد برخی مسائل سختگیرانه رفتار کنم اما واقعا آنها را دوست دارم.» 

آقای دنیرو که ۷۹ سال دارد در فیلم‌های متعددی در سینمای آمریکا بازی کرده و بارها جوایزی از جشنواره‌های بین‌المللی سینمای دنیا و آمریکا دریافت کرده است. 

کاربران متعجب از پدر شدن بازیگر 79 ساله هالیوودی

رابرت دنیرو بازیگر سرشناس و مشهور هالیوود اخیرا با اعلام خبر به دنیا آمدن فرزند هفتم خود سوژه رسانه‌های دنیا شد. برخی از کاربران ایرانی در انتقاد به رفتار و عملکرد سلبریتی‌های ایران نوشتند:

1

1

 برخی دیگر از کاربران معتقد بودند دنبال کردن این اخبار نشان بی‌فرهنگی و دخالت در زندگی خصوصی اشخاص مشهور است و مردم بهتر است از اظهار نظر درباره این قبیل اخبار خودداری کنند.

در کنار آن هم دسته دیگری از کاربران شبکه‌های اجتماعی که به دنبال سوژه طنز و شوخی هستند هم در حساب شخصی خود و هم در قسمت نظرات اکانت این بازیگر هالیوودی با او و همسرش شوخی کرده بودند.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/7578

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی