پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ضدانقلاب این روزها از هیچ تلاشی برای تشویش افکار عمومی علیه مردم ایران دریغ نمی‌کند.

منتشر شده در 14 اسفند 1401
در سرویس

ماجرای مسمومیت‌های سریالی در برخی مدارس هنوز ادامه دارد و همین امر موجب نگرانی خانواده‌های ایرانی شده، اما آزاردهنده خباثت و سم‌پاشی ضدانقلاب در فضای رسانه‌ای است.

رسانه‌ها و شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان در اتاق فکر اولیه خود، این مسمومیت‌ها را به خود جمهوری اسلامی ربط دادند و همان ترفند «کار خودشونه» را داغ کردند.

اما این ادعا، با عدم استقبال در فضای رسانه‌ای داخلی روبرو شد و بسیاری این سوالات را مطرح کردند که مگر می‌شود جمهوری اسلامی که خودش ۸ سال درگیر جنگ تحمیلی بود و هرگز حملات شیمیایی علیه دشمنانش انجام نداده حالا دست به چنین اقدامی علیه دانش آموزان خودش بزند؟ مگر فرزندان خود و نزدیکان‌شان در این مدارس تحصیل نمی‌کنند؟ جمهوری اسلامی که آمار سواد زنان را از ۲۴ درصد به نزدیک ۹۰ درصد رسانده و بیشتر کرسی‌های دانشگاه‌ها هم به بانوان اختصاص داده چرا باید دست به چنین کاری بزنند؟

اتفاقاً نوک پیکان انتقادات به سمت رسانه‌هایی است که بودجه و حمایت خود را از کشورهایی می‌گیرند که در زمان جنگ تحمیلی، علیه مردم ایران حملات شیمیایی انجام دادند.

رسانه

در این میان تکلیف رسانه‌های معاند از طرح چنین ادعایی مشخص است اما تعجب برانگیز رفتار رسانه‌های داخلی است که خوب می‌دانند چنین اقدامی عملاً نشدنی است درست مانند شبهه تقلب در سال ۸۸ که تاجزاده چندی بعد اعتراف کرد تقلب گسترده در انتخابات شدنی نیست.

 

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/13248

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی