پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

فوتبال ساحلی جام بین قاره ای؛

پیروزی تیم ملی ایران برابر آمریکا/جدال تعیین کننده با سامورایی‌ها

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران دومین دیدار خود در رقابتهای جام بین قاره ای را برابر آمریکا با پیروزی پشت سر گذاشت.
منتشر شده در 11 آبان 1401
در سرویس

رقابتهای فوتبال ساحلی جام بین قاره ای که در ساحل جمیرا دبی امارات برگزار می شود، شامگاه امروز چهارشنبه با دیدار تیم های ایران و آمریکا پیگیری شد که طی آن ملی پوشان کشورمان ۶ بر ۴ حریف را شکست داد.

ملی پوشان ایران در وقت اول موفق شدند با تنها گل محمد معصومی زاده کار را به پایان برسانند اما در شروع وقت دوم دروازه کشورمان توسط دروازه بان آمریکا باز شد تا کار به تساوی کشیده شود. اما در فاصله یک دقیقه بعد این آمریکا بود که توانست گل دوم را وارد دروازه ایران کند.

محمد معصومی زاده در ادامه به خاطر خطایی که روی بازیکن تیم ملی صورت گرفته بود با شوتی محکم دروازه آمریکا را در وقت دوم باز کرد تا برای دومین بار کار به تساوی کشیده شود. سومین گل ایران را سیدمهدی میرجلیلی دروازه بان تیم ملی با شوتی تماشایی به ثمر رساند تا برتری به کشورمان برگردد.

در وقت سوم هم این آمریکا بود که در زمانی کوتاه دو بار دروازه ایران را باز کرد تا ۴ بر ۳ پیش بیفتد اما در شروع مجدد بازی این سعید پیرامون بود که از مرکز زمین با ضربه ای تماشایی گل چهارم ایران را به ثمر رساند تا بازهم کار به تساوی بکشد.

محمدعلی مختاری در فاصله هفت دقیقه مانده تا پایان بازی توانست ایران را ۵ بر ۴ از آمریکا پیش بیندازد و در ادامه بازهم این مختاری بود که یک گل دیگر به ثمر رساند تا ایران ۶ بر ۴ برابر آمریکا به پیروزی برسد.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در نخستین دیدار خود برابر تیم ملی پاراگوئه به برتری ۶ بر ۲ رسید. آخرین دیدار تیم ملی در مرحله مقدماتی این مسابقات ساعت 19:30 دقیقه روز پنجشنبه با ژاپن برگزار خواهد شد که برای اول یا دوم شدن تیم ایران تاثیرگذار و تعیین کننده است.

در پایان مرحله مقدماتی، تیمهای اول و دوم هر گروه پس از صعود، استراحت خواهند کرد اما تیمهای سوم یا چهارم دو گروه روز جمعه ۱۳ آبان بازی خواهند داشت. چهار تیم سوم و چهارم هر دو گروه برای کسب رتبه های پنجم تا هشتم رقابت خواهند کرد و تیمهای سوم هر گروه با تیمهای چهارم پلی آف برگزار می کنند.

برنده های این بازی در روز فینال یعنی یکشنبه ۱۵ آبان در دو بازی برای کسب رتبه های هفتم و هشتم و همچنین پنجم و ششم از ساعت ۱۵:۳۰ و ۱۶:۴۵ به مصاف هم می روند.

برنامه بازیهای نیمه نهایی، رده بندی و فینال:

شنبه ۱۴ آبان(نیمه نهایی)، تیم اول گروه اول – تیم دوم گروم دوم، ساعت ۱۸:۱۵
شنبه ۱۱۴ آبان(نیمه نهایی)، تیم اول گروه دوم – تیم دوم گروه اول، ساعت ۱۹:۳۰

یکشنبه ۱۵ آبان (رده بندی)، بازنده های دو بازی نیمه نهایی

یکشنبه ۱۵ آبان (فینال)، برنده های دو بازی نیمه نهایی، ساعت ۱۹:۳۰

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/27749

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی