پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی موفقیت در احراز مسئولیت نمایندگی را به همه منتخبان ملت و به ویژه به کسانی که با معرفی این شورا به مجلس راه یافته‌اند تبریک می‌گوید.

منتشر شده در 13 اسفند 1402
در سرویس

به گزارش جهت پرس؛ شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با صدور پیامی، ضمن تقدیر از حضور مردم در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، به منتخبان تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:

ملت شریف ایران

اکنون که مراحل رأی‌گیری و شمارش آرا و اعلام نتایج انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری کمابیش به پایان رسیده است جا دارد از همه کسانی که با حضور خود در پای صندوق‌های رأی موجب اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران شدند سپاسگزاری شود.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در نخستین روزهای سال ۱۴۰۲ چهار شرط «سلامت»، «امنیت»، «مشارکت» و «رقابت» را در انتخابات امسال مهم دانستند و اکنون می‌توان گفت که به فضل الهی و با همت مسئولان محترم و حضور مسئولانه مردم در رأی‌گیری و رقابت احزاب و افراد، می‌توان به تشکیل مجلسی انقلابی و کارآمد که خدمات مجلس یازدهم را ادامه دهد امیدوار بود.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی موفقیت در احراز مسئولیت نمایندگی را به همه منتخبان ملت و به ویژه به کسانی که با معرفی این شورا به مجلس راه یافته‌اند تبریک می‌گوید و از خداوند متعال برای ملت ایران در پرتو رهبری‌های مقام معظم رهبری و تلاش‌های قوای سه‌گانه، سعادت و بهروزی مسئلت می‌کند.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/162511

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی