پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتا فراجا از اجرای طرح ضربتی برخورد با عوامل تشویش اذهان عمومی در پی توهین بعضی صفحات در فضای مجلازی به ساحت شهدای حادثه تروریستی کرمان خبر داد.

منتشر شده در 16 دی 1402

به گزارش جهت پرس؛ سرهنگ رامین پاشایی، معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتا فراجا با اشاره با اجرای طرح ضربتی برخورد با عوامل تشویش اذهان عمومی اظهار کرد: بر اساس رصدهای صورت گرفته در راستای اجرای طرح ضربتی و عملیاتی برخورد با عوامل تشویش اذهان عمومی بالغ بر ۵۰۰ تارنمای حاوی محتوای توهین‌آمیز به ساحت مقدس شهدا که هم‌آوایی با جریانات تولیدشده معاندان در خصوص حادثه تروریستی کرمان کرده بودند، احصا شدند و تحت پایش‌های سایبری قرار گرفتند.
کلاهبردار ۱۲ ساله بین مجرمان سایبری | اکثر مجرمان سایبری این ۲ ویژگی‌ را دارند
این مقام مسئول ادامه داد: بالغ بر ۱۰۰ فقره تارنما در این خصوص با هویت معلوم در داخل کشور شناسایی شد و رسیدگی به آنها در دستور کار قرار گرفت. در این رابطه، ضمن هماهنگی با مراجع قضائی و استفاده از ظرفیت سایر دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی تحت اقدامات مقتضی از قبیل دستگیری، احضار، تذکر و حذف محتوای مجرمانه قرار گرفت.
وی بیان داشت: با توجه به تماس‌های مکرر هموطنان با این پلیس مبنی بر شناسایی و برخورد قاطع با هنجارشکنان و عوامل تشویش اذهان عمومی، اجرای این طرح به صورت ویژه در دستور کار پلیس فتا قرار دارد.
معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتا از همراهی کاربران فهیم و ولایتمدار در شناسایی و معرفی عوامل هنجارشکن به این پلیس قدردانی کرد.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/153961

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی