پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

در ادامه تغییر و تحولات در شرکت متا، کیف پول دیجیتالی نووی متا نیز در حال تعطیل شدن است.

منتشر شده در 12 تیر 1401

شرکت متا در حال تعطیل کردن Novi، کیف پول دیجیتالی ارز‌های دیجیتال خود است. در اطلاعیه‌ای که توسط بلومبرگ مشاهده شد، شرکت متا اعلام کرد که این پلتفرم را در اول سپتامبر از کار می‌اندازد.

متا به کاربران توصیه کرد که موجودی خود را در اسرع وقت برداشت کنند و خاطرنشان کرد که تلاش می‌کند تا مبالغ باقی‌مانده را پس از آخرین روز فعالیت Novi، به حساب‌های بانکی و کارت‌های اعتباری مشتریان، منتقل کند.

در حال حاضر، این تعطیلی عملاً پایان جاه طلبی‌های متا در زمینه ارز‌های دیجیتال است. اما مرگ Novi و Diem به این معنی نیست که متا کیف پول دیجیتال دیگری نخواهد ساخت. یکی از سخنگویان شرکت به بلومبرگ گفت: “ما در حال حاضر از سال‌های صرف شده برای ایجاد قابلیت‌های متا، به طور کلی در زمینه بلاک چین و معرفی محصولات جدید، مانند کلکسیون‌های دیجیتال استفاده می‌کنیم. شما می‌توانید انتظار داشته باشید که در فضای وب ۳ فعالیت های بیشتری از ما ببینید، زیرا ما نسبت به ارزشی که این فناوری‌ها می‌توانند برای مردم و مشاغل در متاورس به ارمغان بیاورند، بسیار خوش بین هستیم. “

چند روز پیش بود که این شرکت اعلام کرد در حال تغییر نام فیسبوک پی به متا پی است. در آن زمان، مارک زاکربرگ این تغییر را “نخستین گام” به سمت ایجاد یک کیف پول دیجیتال برای متاورس خواند. مدیر اجرایی گفت که آینده‌ای را متصور است که در آن متا پی  به عنوان مکانی برای ذخیره تمام اقلام دیجیتالی که شما در دنیای مجازی می‌خرید یا ایجاد می‌کنید، عمل می‌کند.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/47183

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی