پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اسماعیل کوثری:

اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به حضور تروریست‌ها در خاک پاکستان گفت که پاکستان نباید اجازه دهد خاکش مأمن تروریست‌ها شود.

منتشر شده در 27 دی 1402
در سرویس

اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران درباره  حضور گروهک تروریستی جیش‌الظلم در پاکستان، گفت: اعضای این گروهک‌ جیش الشیطان عاملین سر سپرده صهیونیست و استکبار جهانی بوده و کاملاً با این رژیم شیطانی همراه هستند.

وی با بیان اینکه این تروریست‌ها علیه نیروهای انتظامی، مردم و نمازگزاران اقدامات تروریستی انجام دادند، افزود: برادران و مسئولین امنیتی پاکستان باید مرزهای خود را کنترل کنند و اجازه ندهند این گروهک‌ها با خیال راحت در خاک‌ پاکستان لانه کنند و علیه کشور ما بخواهند اقدامی داشته باشند.

نماینده تهران در مجلس، تصریح کرد: این صحبت‌ها در گذشته با مسئولین مربوطه پاکستان انجام شده و آنها هم قول دادند اما حالا به دلایلی اقدامی نمی‌کنند و شاید توانایی لازم را ندارند.

کوثری با بیان اینکه ما اجازه اقدام علیه مردم و کشور خود را نمی‌دهیم،گفت: پاکستان باید مرزهایش را برای ورود تروریست‌ها مسدود کند و اجازه عبور به تروریست‌ها داده نشود با این حال متأسفانه اقدامی نشده است.

وی عنوان کرد: همانطور که اجازه نمی‌دهیم تروریست در کشورمان لانه‌ای داشته باشد از کشورهای همسایه هم این موضوع را با احترام متقابل درخواست داریم.

منبع : جهت پرس
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/155419

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی