پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

وزارت نیرو خبر داد
خبر خوب وزیر نیرو که پیش از این وعده داده شده بود، پرداخت پاداش صرفه‌جویی برای مشترکان خانگی برق تا 2000 تومان برای یک کیلووات ساعت، است.
منتشر شده در 11 اردیبهشت 1402
در سرویس

مقرر است، از ابتدای خردادماه سال تا انتهای شهریور سال 1402 به مدت زمان 4 ماه، در شرایطی که مشترکان خانگی برق نسبت به مدت مشابه سال گذشته در مصرف برق صرفه‌جویی کنند، به ازای هر کیلوات ساعت صرفه‌جویی تا 2000 تومان معادل 20 برابر هزینه فروش برق پاداش از دولت دریافت کنند.

به گفته وزیر نیرو، هیچ محدودیت پرداختی در پاداش صرفه جویی وجود ندارد و دولت هزاران میلیارد تومان برای پرداخت به مردم در دستور کار قرار داده است.

چگونه از پاداش صرفه‌جویی برق استفاده کنیم؟

بر این اساس، اگر یک مشترک در شهر تهران، کولر آبی خود را نسبت به تابستان سال گذشته روی دور کند قرار دهد، می‌تواند تا 150 هزار تومان برای هر ماه پاداش صرفه‌جویی دریافت کند.

همچنین اگر یک مشترک واقع در استان‌های گرمسیر کشور، یک کولر گازی خود را در فصل گرم خاموش کند، می‌تواند ماهانه تا یک میلیون تومان پاداش صرفه‌جویی دریافت کند.

به گزارش فارس، پیش از این، وزیر نیرو در روز جمعه، 8 اردیبهشت، وعده یک خبر خوب به مردم را داده بود و امروز این خبر در قالب پرداخت پاداش صرفه‌جویی اعلام عمومی شد.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/8457

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی