پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

وقاحت گردانندگان تجمع برلین و رسانه سعودی؛

عصر دیروز تجمعی با عنوان گردهمایی معترضان به جمهوری اسلامی در برلین آلمان برگزار شد.

منتشر شده در 1 آبان 1401
در سرویس

این تجمع حاشیه‌های فراوانی داشت که از آن‌جمله می‌توان به برخی درگیریهای مجدد میان خود تجمع‌کنندگان اشاره کرد.

گردانندگان تجمع، برای القای گسترده بودن آن، از اعداد تخیلی صحبت می‌کنند؛ با این حال برآوردهای واقعی نشان می‌دهد که دست‌کم بالای 97 درصد ایرانیان حتی در خود آلمان هم از این موضوع که تبلیغات گسترده‌ای برای آن شده بود استقبال نکردند.

اما در این میان اقدامات وقیحی نیز توسط گردانندگان پشت‌صحنه این تجمع، آن‌هم به نام مطالبه معترضان ایرانی انجام شد،از آن جمله می‌توان به قرائت بیانیه‌ای در حمایت از همجنسگرایی و قالب کردن آن به‌عنوان یکی از اولویت‌های مطالبات معترضان اشاره کرد.

کارشناسان بارها هشدار داده‌اند که اگرچه جامعه ایران مطالبات و پرسشهایی دارد، با این حال سیستم‌های امنیتی غربی و شکارچیان سیاست‌بازی که پشت صحنه بسیاری از کمپین‌های اغتشاش و فشار علیه جمهوری اسلامی حضور دارند، نه‌تنها نسبتی با واقعیات جامعه ایران ندارند بلکه به‌دنبال آن هستند که زن و مرد ایرانی را به پوششی برای کثیف‌ترین رفتارهای خود تبدیل کنند.

آنها به اسم مطالبه زنان برهنه می‌شوند و به زن ایرانی اهانت می‌کنند، به اسم دموکراسی از کودتاچی‌زاده‌ دیکتاتوری به‌نام رضا پهلوی سخن می‌رانند و در ظاهر دفاع از مردم خواستار تحریم‌های شدید و حتی بمباران و تجزیه ایران می‌شوند.

در این تجمع همچنین برخی پرچم های تجزیه‌ طلبانه‌ای به‌همراه داشتند؛ اقدامی که با پوشش و استقبال ویژه کارمندان رسانه سعودی ایران اینترنشنال همراه شده بود!

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/29595

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی