پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

گزارش توئیتری جهت پرس؛

واکنش ها به دیدار خبرنگاران رسانه های ضد انقلاب با وزیر اطلاعات اسرائیل

کاربران ایرانی توئیتر نسبت به دیدار اخیر وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی با خبرنگاران ضدانقلاب ایرانی واکنش نشان دادند.
منتشر شده در 19 شهریور 1402

اخیرا جمعی از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران رسانه‌های ضدانقلاب با «گیلا گملیئل» وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی دیداری داشتند که در آن عناصر مزدور رسانه‌ای ایران اینترنشنال، بی بی سی فارسی، صدای آمریکا، کیهان لندن و … حضور داشتند. این دیدار با هدف هماهنگی بیشتر ضدانقلاب با اهداف رژیم صهیونیستی علیه جمهوری اسلامی ایران انجام شد اما پس از انتشار تصاویر و صحبت‌های وزیر اطلاعات این رژیم بسیاری از کاربران ایرانی شبکه ایکس ( توئیتر سابق) آن را یک اقدام افشاگرانه در پشت صحنه رسانه‌های معاند دانستند.

پیشتر نیز «رضا پهلوی» در سفری به فلسطین اشغالی و حضور در مراکز مذهبی یهودیان اقدام به گفت‌وگو با سران این رژیم برای جلب حمایت آن‌ها کرده بود. برخی از کارشناسان مطرح می‌کنند که تحولات اردوگاه ضدانقلاب نشان دهده ضعف مفرط آنان در شرایط کنونی است و رژیم صهیونیستی که به خوبی از این وضعیت با خبر است، سعی کرده به حمایت از این رسانه‌ها اقدام کند. هر چند که وضعیت این رژیم خود با اعتراضات چندماهه ای که به طور مداوم و با شدت و تعداد بسیار بالا معترضان در حال انجام است، وخیم گزارش شده است.

ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در صفحه شخصی خود درباره این دیدار نوشت: ۱۷ شهریور (۱۳۵۷) روز سرکوب خونین قیام انقلابی ملت ایران توسط رژیم ستمشاهی متکی به حمایت مثلث شوم انگلیس، آمریکا و اسرائیل است. ‏وی افزود: دیدار علنی وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی در لندن با تعدادی از عناصر ضدانقلاب، به روشنی گویای تداوم فتنه‌انگیزی مثلث شوم علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران است. «گیلا گملیئل» اخیرا با تعدادی از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ضدانقلاب در لندن دیدار و گفت‌وگو داشت.

واکنش عضو دفتر رهبر انقلاب

مهدی فضائلی، عضو دفتر رهبر معظم انقلاب گفت: دیدار اخیر وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی با خبرنگاران ضدانقلاب مشخص کرد که رسانه‌های معاند در صف مقدم دشمنی با مردم و منافع ما قرار دارند.

وی افزود: با توجه به صحبت‌هایی که وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی در این جلسه با خبرنگاران ضدانقلاب مطرح کرده است یک بار دیگر نشان می‌دهد که صهیونیست‌ها دشمنان اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و به نظر من این بهترین دلایل برای حقانیت نظام جمهوری اسلامی است.

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اهمیت و نقش رسانه‌ها، تاکید کرد: نکته دیگر از این جلسه نقش و اهمیت رسانه‌هاست و نشان می‌دهد رسانه ما یکی از مهم‌ترین ابزار آنها در مقابله با نظام رسانه و فعالیت‌های آنان در حوزه شناختی است؛ موضوعی که از مدت‌ها قبل شروع شده است و روز به روز پیچیده‌تر خواهد شد و ابعاد جدیدی پیدا خواهد کرد.

فضایلی با نزدیکی سالگرد مرگ مهسا امینی و تداخل آن با این نشست، تصریح کرد: تشکیل این جلسه در آستانه سالگرد حوادث پاییز سال گذشته نشان می‌دهد که نقش رسانه‌ها در این ماجرا یک نقش اصلی و در صدر فهرست ابزارهایی است که دشمنان از آن استفاده کرده و می‌کنند.

این کارشناس رسانه اذعان کرد: این نشست پیوند عمیق شبکه‌های معارض با نظام را با رژیم صهیونیستی مشخص می‌کند. آنها که ادعا می‌کنند منافع اصلی مردم ایران را پیگیری می‌کنند اما با دشمن اصلی کشور که رژیم صهیونیستی است جلسه و نشست برگزار می‌کنند، آن هم با دستگاه امنیتی این رژیم که دانشمندان کشور را ترور کرده است و اقدامات تخریبی علیه صنایع کشور انجام داده است تا یک بار دیگر ثابت کند که ادعاهای مردم دوستی آنان پوچ و بی‌مبنا است و اتفاقاً این رسانه‌های معاند در صف مقدم دشمنی با مردم و منافع ما قرار دارند.

فضایلی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب همزمان با حوادث و ناآرامی‌های پاییز گذشته، گفت: تشکیل این جلسه تأییدی است بر صحت تحلیل رهبر انقلاب از حوادث سال گذشته که بر اساس نقشه دشمن این اتفاقات رقم خورد. به گمان من، تشکیل این جلسه به شکل علنی نشان از حماقت دشمنان ما دارد که اینگونه خودشان را رسوا کرده و لو می‌دهند.

این کارشناس رسانه تاکید کرد: نشست وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی با خبرنگاران ضدانقلاب نشان می‌دهد که دشمن دست از دشمنی‌های خود برنداشته است و ضرورت دارد ما به نقطه بازدارندگی کامل در همه ابعاد از جمله در حوزه رسانه برای رسیدن به ایران قوی دست یابیم تا دشمن از اقدامات تخریبی خود مأیوس شود. رژیم صهیونیستی پشت پرده اتفاقاتی است که در ایران رخ می‌دهد و در واقع آنها این اتفاقات را مدیریت می‌کنند.

همچنین این دیدار واکنش کاربران توئیتر را نیز در پی داشته است:

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/204

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی