پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

توضیحات دادستان شهرری در مورد فوت یک نوجوان
دادستان شهرری در رابطه جزئیات حادثه تلخ رخ داده برای ابوالفضل امیرعطایی از آسیب دیدگان اغتشاشات سال گذشته گفت: هیچ گلوله جنگی یا پوکه گاز اشک آوری به سر وی برخورد نکرده است.
منتشر شده در 6 خرداد 1402
در سرویس

طی روزهای گذشته رسانه‌های معاند با انتشار پرحجم اخباری در رابطه با وضعیت نوجوانی به نام ابوالفضل امیرعطایی که متاسفانه جان خود را از دست داده است، تمام تلاش خود را برای ادامه دادن پروژه  کشته‌سازی از حوادث و اغتشاشات سال گذشته به کار بسته‌‎اند.
در اخبار رسانه‌های مدعی این موضوع آمده است ابوالفضل امیرعطایی، نوجوان ۱۶ ساله همزمان با اغتشاشات سال گذشته از ناحیه سر مورد اصابت گلوله گاز اشک‌آور قرار گرفته و بعد از ۸ ماه فوت کرده است.
رحیمی دادستان شهرری:این فرد ساکن دولت آباد شهرری بوده است. در روز حادثه این نوجوان به همراه یکی از دوستانش با موتورسیکلت برای خرید به منطقه دیلمان می‌رود که از پشت جسم سختی به سرش برخورد می‌کند و پس از این حادثه وارد زندگی نباتی می‌شود.
پس انتقال این فرد به اتاق عمل برای بررسی بیشتر، هیچ جسم یا شیئی در سر وی پیدا نشده است و نظر نهایی پزشک که در پرونده پزشکی او نیز موجود است فقط بر برخورد جسم سنگین به سر او تاکید دارد.
در پی وقوع این حادثه پرونده‌ای در دستگاه قضایی تشکیل و به شعب تحقیق دادسرا ارجاع داده شد و موضوع به دقت مورد بررسی قرار گرفت.
با توجه به اینکه حادثه در زمان اغتشاشات سال گذشته و بروز شلوغی در شهرری به وقوع پیوسته بوده، اولین فرضیه‌ای که از سوی قاضی پرونده مورد بررسی قرار می‌گیرد حضور یا عدم حضور نیروهای انتظامی یا حافظ امنیت در منطقه بوده که در تحقیقات به عمل آمده مشخص می‌شود در زمان بروز حادثه برای مرحوم امیرعطایی، هیچ نیروی پلیس یا حافظ امنیتی در منطقه محل حادثه حاضر نبوده است.
طبق معاینات انجام شده، گزارش موجود در پرونده و تحقیقات انجام‌شده تا امروز مشخص شده که گلوله جنگی یا پوکه گاز اشک‌آور به سر ابوالفضل امیرعطایی برخورد نکرده است.
هنوز مشخص نیست جسم برخوردکرده به سر ابوالفضل امیرعطایی چه بوده است و پزشکی قانونی در حال بررسی پرونده است.
ابوالفضل امیرعطایی از تاریخ ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ تا تاریخ ۲۰ بهمن در بیمارستان تحت درمان بوده و پس از آن در منزل نگهداری می‌شده است.
با وجود تشکیل پرونده از سوی دستگاه قضا در این حادثه اما تاکنون هیچ شکایتی از سوی والدین یا اقوام ابوالفضل امیرعطایی ثبت نشده است.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/6109

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی