پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت:تاکید می‌شود از تردد و اسکان در حاشیه و بستر رودخانه‌های فصلی و اتراق در بستر رودخانه‌ها در این مدت خودداری شود.

منتشر شده در 8 مرداد 1401
در سرویس

صادق ضیاییان گفت: روز یکشنبه ۹ مرداد در مازندران، اردبیل، آذربایجان شرقی و گیلان، همچنین دامنه‌های جنوبی البرز در استان‌های زنجان، قزوین، البرز و تهران بارش باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید داریم. در آن روز در جنوب شرق و جنوب بارش‌ها کاهش می‌یابد و در ارتفاعات زاگرس، در غرب فارس، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، شرق خوزستان، غرب اصفهان و شرق لرستان، رگبار رعدوبرق پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز دوشنبه بارش در نوار شمالی کشور کاهش می‌یابد و فقط در مازندران بارش‌ها قابل توجه است اما سامانه بارشی در جنوب کشور تقویت شده و در هرمزگان، فارس، جنوب کرمان، دامنه‌های زاگرس و شرق خوزستان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد، بارش‌ها ادامه دارد و شدت بارش‌ها در جنوب کرمان و برخی مناطق فارس است.روز سه‌شنبه در این مناطق بارش خفیف داریم و روز چهارشنبه در اغلب نقاط کشور جوی نسبتا پایدار حاکم است.

وی افزود: در ۴ روز آینده در نوار شرقی کشور، خصوصا زابل، وزش باد شدید، خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا داریم.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/42079

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی