پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شاخه نظامی حماس شامگاه شنبه، ویدئوی جدیدی درباره سرنوشت4 نظامی اسیر اسرائیلی قدیمی در نوار غزه منتشر و به صهیونیست‌ها درباره وضعیت آنها هشدار داد.

منتشر شده در 24 دی 1402
در سرویس

به گزارش جهت پرس؛ «۱۰ سال گذشت؛ آنها را به خاطر می‌آورید». با این جمله ویدئوی جدید کتائب شهید عزالدین القسام شامگاه شنبه (۱۳ ژانویه)، منتشر شد و شاخه نظامی حماس به دو زبان عبری و عربی درباره تمام شدن وقت برای نجات اسرای اسرائیلی هشدار داد.

حماس در ویدئوی جدید که با عنوان «وقت رو به اتمام است»، تصاویری از چهار اسیر اسرائیلی که در سال ۲۰۱۴ در نوار غزه به اسارت گرفته شدند، منتشر و اعلام کرد «متاسفانه ارتباط به تیم حفاظت این چهار اسیر قدیمی رژیم صهیونیستی قطع شده است و اطلاعی از سرنوشت آنها در دست نیست».

کتائب القسام چهار نظامی اسرائیلی به نام‌های ابراهام منگستو، هشام السید، هدار گولدن و شائول آرون را از زمان حمله رژیم صهیونیستی به غزه در سال ۲۰۱۴ در اسارت دارد. رژیم صهیونیستی ادعا می‌کند که شائول و گولدن دو نظامی اسرائیلی هستند که در جریان جنگ با غزه در همان سال کشته شده‌اند و اجساد آنها نزد حماس است و دو نفر دیگر غیر نظامی هستند که به دلایل نامعلومی در همان سال وارد نوار غزه شده بودند که به اسارت گرفته شدندو

القسام در ادامه ویدئویی که دیشب منتشر شد، خطاب به صهیونیست‌ها اعلام کرد: «در سال 2014 نیز دولت [نخست وزیر بنیامین] نتانیاهو از فرزندان شما غافل شد و آنها را باز نگرداند».

منبع : فارس
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/154893

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی