پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: گروه جهادی مدینة النبی استان فارس توانست به عنوان یک نمونه از بین ده‌ها الگو؛ در هر چهل و پنج روز، یک منزل مسکونی را ساخته و یک مدل رفتاری بسیار اثر بخش جهادی را ارائه کند.

منتشر شده در 13 تیر 1401
در سرویس

قرارگاه محرومیت زدایی بسیج با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، مهندس بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و همچنین فرماندهان سپاه‌های استانی، مدیران کل کمیته امداد و بنیاد مسکن روستایی انقلاب اسلامی به صورت ارتباط تصویری در ستاد سازمان بسیج به منظور بررسی اجرای ساخت چهل هزار مسکن مددجو عصر امروز برگزار شد.

خدمت به، ولی نعمتان انقلاب افتخار ماست

سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، در این نشست طی سخنانی گفت: رسیدگی و توانمند سازی به نیازمندان جامعه و، ولی نعمتان انقلاب اسلامی از مواهب الهی و یک امر واجب است که بسیج با تمام امکانات، این حرکت را انجام خواهد داد و هیچ گونه نگاه پیمانکاری یا کارفرمایی در میان نیست.

هم افزایی یک الگوی جهادی و جهشی

رئیس قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی بسیج با تقدیر از همکاری و هماهنگی بین نهادی در اجرای این طرح، افزود: با مشارکت سازمان بسیج مستضعفین، کمیته امداد امام خمینی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، این طرح شروع شده است که هم افزایی بین این سه نهاد یک الگوی جهادی و جهشی در خدمت رسانی است و موانع را در سریع‌ترین زمان ممکن مرتفع می‌نماید و باعث می‌شود نهاد‌ها و سایر دستگاه‌ها هم به این جمع بپیوندند.

وظیفه ستاد‌ها تسهیلگری و پشتیبانی است

رئیس سازمان بسیج، گفت: در ساخت چهل هزار خانه مددجو نقش گروه‌های جهادی و خیرین در مردمی سازی این حرکت بسیار اثربخش بوده و ستاد‌ها در مرکز و استان‌ها رسالت تسهیل گری و پشتیبانی را دارند.

هر ۴۵ روز یک منزل مسکونی

سردار سلیمانی با تقدیر از گروه جهادی مدینه النبی، استان فارس، افزود:به عنوان یک نمونه از بین ده‌ها الگو؛ این گروه با پای کار آوردن ظرفیت‌های دستگاه‌ها و با روش مردمی توانسته است با مشارکت جهادگران و خیرین به طور میانگین در هر چهل و پنج روز، یک منزل مسکونی را ساخته و در واقع یک مدل رفتاری بسیار اثر بخش جهادی را ارائه کند.

گفتنی است؛ از ابتدای طرح تا به حال مراحل ساخت ده هزار منزل مسکونی آغاز شده و نزدیک به دوهزار و ششصد خانه در حال ساخت می‌باشد.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/46817

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی