پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آیت‌الله جنتی:

دهمین جلسه مشترک هیئت رئیسه و کمیسیون‌های مجلس خبرگان رهبری (دوره پنجم) روز پنجشنبه اول دی ماه برگزار شد.

منتشر شده در 1 دی 1401
در سرویس

در آغاز این جلسه که در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۵ آیین نامه داخلی مجلس خبرگان رهبری، در فاصله بین اجلاس‌های رسمی این مجلس برگزار می‌شود، آیت الله جنتی؛ رئیس مجلس خبرگان رهبری ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، آن حضرت را الگویی کامل برای زندگی فردی و اجتماعی برشمرد.

رئیس مجلس خبرگان رهبری در ادامه، ضمن اشاره به مظلومیت حضرت زهرا (س) دلیل ظلم صورت گرفته در حق آن حضرت را پایبندی به ولایت حضرت علی (ع) دانست.

آیتالله جنتی در ادامه، جهاد تبیین و ترویج فرهنگ علوی و فاطمی را وظیفه همه دلسوزان انقلاب دانست و گفت جوانان ما در معرض تهاجم همه جانبه فرهنگی و رسانه‌ای دشمنان قرار دارند. وی افزود: هدف دشمن این است که تصویر ذهنی آن‌ها از انقلاب را مخدوش کند، لذا وظیفه نهاد‌های فرهنگی و رسانه‌ای و شخصیت‌های تأثیرگذار این است که جوانان را با مبانی انقلاب اسلامی و اندیشه‌های حضرت امام خمینی (ره) آشنا کنند.

در ادامه این جلسه گزارش عملکرد و اقدامات هیئت اندیشه ورز و کمیسیون‌های مجلس خبرگان رهبری از ابتدای دوره پنجم قرائت و مورد بررسی و ارزیابی اعضاء قرار گرفت.

پس از قرائت گزارش عملکرد کمیسیون‌ها و هیئت اندیشه ورز مجلس خبرگان رهبری، مسائل مربوط به خبرگان رهبری و نیز اهم مسائل جاری کشور مطرح و هر یک از نمایندگان خبرگان رهبری به ارائه دیدگاه‌های خود پرداختند.

در پایان این نشست آیت الله رئیسی نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری و رئیس دولت سیزدهم درباره اقدامات و برنامه‌های آتی دولت گزارشی تفصیلی بیان نمود.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/21714

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی