پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

واکنش وحید امیری به اتفاقات اخیر

بازیکن تیم ملی فوتبال در واکنش به اتفاقات اخیر نوشت: زجر کشیدم وقتی احساسات پاک جوان‌های معصوم کشورم را که اعتراضی به حق داشتند را به همراه سواستفاده‌ی عده‌ای دیگر دیدم.

منتشر شده در 8 مهر 1401
در سرویس

وحید امیری بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در پیامی در یکی از شبکه‌های اجتماعی در خصوص اتفاقات اخیر و درخواست‌هایی که از وی می‌شود تا در مورد این روزها واکنش نشان بدهد، نوشت:

«این که یک عده‌ای در مورد مساله‌ای به این مهمی و مرگ یک انسان بی‌گناه آن هم دختری از دختران سرزمینمان سکوت می‌کنند دلیلی بر بی‌اعتنایی نیست اما برای کسی مثل من که همیشه از دودستگی گریزان بوده سخت بود که در مورد مرگ مظلومانه مهسا امینی بنویسم ولی در مورد آتش زدن قرآن توسط عده‌ای ننویسم، قرآنی که کتاب مقدس میلیاردها انسان در کره زمین است.

سخت بود که در مورد برخورد بسیار زشت عده‌ای از مامورین نیروی انتظامی که قلب انسان را به درد می‌آورد بنویسم و در مورد بریدن گلوی مامور بی‌گناه و وظیفه‌شناسی دیگر را ننویسم و آتش زدن ماموری دیگر را نبینم. زجر کشیدم وقتی احساسات پاک جوان‌های معصوم کشورم را که اعتراضی به حق داشتند را به همراه سواستفاده‌ی عده‌ای دیگر در تخریب اموال عمومی و جسارت به پرچم اباعبدالله را دیدم.

اینکه حمایت یکی مثل مریم رجوی و گروهکش که جنایاتشان بر هیچ کس پوشیده نیست را ببینم و نفهمم که این‌ها چیزی جز دودستگی و ویرانی برای ما در نظر ندارند و یا نفهمم که عده‌ای خواب تجزیه کشورم را دارند و می‌خواهند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

من هم برخورد بد گشت ارشاد را نمی‌پسندم. اعتقاد دارم که حاکمیت حتما باید در مورد این مساله راهکاری پیدا کند ولی مخالف آتش زدن پرچم کشورم هستم و از اینکه حال مردم کشورم خوب نیست به شدت نگرانم اما از ما نخواهید که در زمین فوتبال نسبت به بُرد تیم ملی آن هم در آستانه جام جهانی بی‌تفاوت باشیم و جانانه از حیثیت ایران دفاع نکنیم.

گفتنی است؛ روز گذشته نیز سردار آزمون در پیامی عنوان کرد: «اول اینکه قسم می‌خورم هیچ فشاری برای گذاشتن یا برداشتن استوری روی من نبوده. هم نوشتنش و هم حذف کردنش تصمیماتی بود که خودم گرفتم. اجباری در کار نبوده و هر کسی چیزی غیر از این گفته یا نوشته به دنبال سو استفاده بوده و واقعیت ندارد. هیچ اختلاف و دودستگی در تیم ملی وجود ندارد. ما همه اعضای یک خانواده هستیم. کسانی که این دروغ‌ها را نوشتند تا برای تیم ملی حاشیه سازی کنند به خدا واگذار می‌‌کنم. یک جلسه هم به خاطر مصدومیت جزئی با صلاحدید کادر فنی تمرین نکردم و باز هم دروغ نوشتند که خط خورده‌ام. ضمنا باید از بازیکنان تیم ملی عذرخواهی کنم. چون این کار عجولانه من باعث اذیت شدن دوستان عزیزم شد و از جانب بعضی کاربران، اهانت هایی به ملی پوشان شده که به هیچ وجه منصفانه نبود و اشتباه از من بوده. به دور از تمام حاشیه‌ها برای شادی و رضایت مردم در جام جهانی تمام تلاشمان را می‌کنیم.»

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/33247

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی