پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا فقط زبان زور را می‌فهمد، گفت: با آمریکا فقط باید با اقتدار رفتار کرد و مقابل زورگویی‌های او ایستاد.

منتشر شده در 14 مرداد 1401
در سرویس

جبار کوچکی‌نژاد با اشاره به تزریق گاز به سانتریفیوژهای نسل جدید گفت: بهترین کار مقابل تحریم‌های آمریکا رفتار مقتدرانه است و آمریکا باید بداند که اگر ما را تحریم کند با این قبیل اقدامات برابرش خواهیم ایستاد.

وی افزود: واقعیت این است که آمریکا به جز زبان زور زبان دیگری را نمی‌فهمد و نباید مقابل تحریم‌ها فشارها و زورگویی‌هایش با زبان ملایم رفتار کرد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تزریق گاز به سانتریفیوژهای نسل جدید نیز اقدامی در جهت احقاق حقوق ملت‌ ایران است.

کوچکی‌نژاد خاطرنشان کرد: تزریق گاز به سانتریفیوژهای نسل جدید در راستای اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران انجام شده و اقدامی کاملا قانونی است.

وی افزود: آمریکا باید بداند توسعه فناوری هسته‌ای به همین مقدار هم در ایران محدود نمی‌شود و ما به توسعه صنعت هسته‌ای خود ادامه خواهیم داد و این مسیر ادامه پیدا می‌کند و توقفی در کار نیست.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/40873

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی