پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

در شرایطی که ناکامی اسرائیل در جنگ غزه ادامه دارد، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آجارونوت» خبر داد که نظامیان این رژیم از نگهبانی دادن در پُست‌های نزدیک به نوار غزه خودداری می‌کنند.

منتشر شده در 23 فروردین 1403
در سرویس

به گزارش جهت پرس؛ به رغم تلاش‌های بنیامین نتانیاهو و دیگر مقامات اسرائیل برای روحیه دادن به صهیونیست‌ها درباره جنگ با مردم فلسطین، ترس نظامیان اسرائیلی برای نزدیک شدن به غزه خبرساز شده است.

روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آجارونوت» خبر داد که نیروهایی که به تازگی جذب ارتش اسرائیل شده‌اند، از ایفای نقش به عنوان افسران نظارتی در نزدیکی مرز غزه امتناع می‌کنند.

طبق این گزارش، حداقل 126 سرباز زن اسرائیلی که حدود 40 درصد از نیروهایی هستند که طی این هفته جذب ارتش شده‌اند، نمی‌خواهند در نزدیکی غزه پُست بدهند.

به روایت روزنامه چاپ فلسطین اشغالی، پس از ربوده شدن 12 سرباز در نزدیکی مرز در جریان هفت اکتبر (عملیات طوفان الاقصی)، بسیاری از سربازان اسرائیلی درباره خدمت در نزدیکی مرز نگرانی‌های امنیتی دارند.

یدیعوت آحارونوت افزود، این سومین بار متوالی سربازگیری ارتش است که در آن تعداد زیادی از سربازان از پیوستن به واحد نظارت خودداری می‌کنند؛ واحدی که مسئول مراقبت از دوربین‌های نزدیک غزه و فراخوان نیروها در هنگام حوادث امنیتی است.

منبع : مهر
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/166743

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی