پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

در اعتراض به فروش تلفن همراه در قدس اشغالی رخ داد

بنیامین نتانیاهو نامزد تشکیل کابینه جدید رژیم صهیونیستی با اعمال انزجار از اعتراضات یهودیان «محله صد دروازه» در شهر قدس خواستار برخورد قاطع و خشن پلیس با آنچه وی از آنها به عنوان اخلالگران یاد کرد، شد

منتشر شده در 26 آذر 1401
در سرویس

بنیامین نتانیاهو با اشاره به اعتراضات خیابانی 2 شب گذشته یهودیان حریدی در شهر قدس ضمن محکوم کردن معترضین، خواستار شدت عمل بیشتر پلیس با این افراد و سپردن آنها به چنگال عدالت شد.

در جریان ناآرامی‌های بامداد پنج شنبه و جمعه در محله «صد دروازه» در شهر بیت المقدس یک زن 40 ساله به شدت زخمی شد و به بیمارستان منتقل شد. وضعیت جسمانی این زن وخیم اعلام شده است.

در اعتراضات 2 شب گذشته در شهر قدس بسیاری از خودروها و اموال عمومی توسط یهودیان حریدی تخریب و به آتش کشیده شد.

اعتراضات در محله صد دروازه پس از آن شروع شد که یک یهودی متعصب اقدام به آتش زدن یک مغازه فروش تلفن همراه در این محله کرد. با ورود نیروهای پلیس و دستگیری عامل این آتش سوزی، صدها تن از یهودیان حریدی در حمایت از این فرد به خیابان ها آمده و با نیروهای پلیس دیگری شدند.

یهودیان حریدی هرگونه استفاده و یا فروش تلفن همراه را اقدامی خلاف شریعت و عامل تخریب روحیه مذهبی جوانان و ترویج فساد در جامعه خود می دانند. پیش از این نیز گزارش‌های متعددی در مورد یورش جوانان حریدی به مراکز فروش تلفن همراه با هدف تخریب و به آتش کشیدن این مراکز منتشر شده بود.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/22400

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی