پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

با وجود تداوم جنایات رژیم صهیونیستی در حق بیمارستان شفای نوار غزه رزمندگان مقاومت به نبرد خود با عناصر متجاوز در اطراف این بیمارستان ادامه می‌دهند.

منتشر شده در 6 فروردین 1403
در سرویس

شبکه المیادین به نقل از گردان‌های قسام گزارش داد که رزمندگان فلسطینی موفق شدند عناصر صهیونیست را در اطراف بیمارستان شفای شهر غزه هدف قرار دهند.

بر اساس این گزارش، تک تیراندازهای فلسطینی موفق شدند طی یک عملیات سه نظامی صهیونیست را در اطراف بیمارستان شفای شهر غزه از پای درآورند.

گردان‌های قسام همچنین اعلام کرد که با همکاری رزمندگان وابسته به سرایا القدس موفق شده است مواضع نظامیان صهیونیست را در اطراف بیمارستان شفا با شلیک تعدادی خمپاره در هم بکوبد.

روز گذشته نیز گردان‌های قسام اعلام کرد یک تانک مرکاوا و یک بولدوزر نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال شرق بیت حانون در شمال نوار غزه با راکت ضدزره یاسین ۱۰۵ هدف قرار داد.

لازم به ذکر است که از هفت روز پیش ارتش رژیم صهیونیستی با یورش به بیمارستان شفا، آن را به محاصره کامل نظامی درآورده است.

در این یک هفته صهیونیست‌ها هر گونه جنایتی را از قتل عام بیماران و زخمی‌ها گرفته تا انهدام بخش‌های مختلف بیمارستان شفا مرتکب شده‌اند.

حمله به مراکز درمانی و بیمارستان‌ها از جنایات جنگی واضح و آشکار در قانون‌های بین المللی محسوب می‌شود که صهیونیست‌ها طی روزهای اخیر بدون توجه به هشدارهای نهادهای جهانی به ارتکاب آن مشغول هستند.

منبع : مهر
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/164889

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی