پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پروین:

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:: قطر خیلی حریف سرسخت تری نسبت به ژاپن است.

منتشر شده در 17 بهمن 1402
در سرویس

به گزارش جهت پرس؛ علی پروین در حاشیه تمرین پیشکسوتان در مورد وضعیت تیم ملی و بازی فردا با قطر اظهار داشت: ژاپن را نه فقط ما که کل دنیا بزرگ کرده بودند. مدام می گفتند ژاپن آلمان را شکست  داده و 5 گل به ایران می زند! البته دم بازیکنان تیم ملی گرم که با دل و جان بازی کردند. به آقای قلعه نویی و تمام اعضای تیم تبریک می گویم از پزشک و تدارکات گرفته تا بازیکنان که دل مردم را شاد کردند. امیدوارم بازیکنان در برد ژاپن نخوابند چون ممکن است قطر یقه تیم ملی را در آنصورت بگیرد. همه دست به دست هم بدهند بخصوص بازیکنان تا فردا پیروز شوند.

وی افزود: بازی بسیار خوبی مقابل ژاپن در نیمه دوم انجام دادیم عشق می کنم که تیم ملی با شاگرد من بالا برود و قهرمان شود. قلعه نویی مربی کاربلدی است و من با مربی خارجی مخالفم و دست قلعه نویی کادرش درد نکند با برد و قهرمانی دل مردم را شاد می کنیم. در هرخانه ای 4 استقلالی و 3 پرسپولیسی هست یا در خانه ای دیگر 6 پرسپولیسی و 4 استقلالی هست. باید از این پتانسیل استفاده کنیم.

سرمربی اسبق تیم ملی گفت: قطر خیلی حریف سرسخت تری نسبت به ژاپن است و اکنون هزار بلیت بیشتر به تماشاگران ما نداده است. داور هم تمامی موقعیت های 50-50 را به سود قطر سوت خواهد زد. بازیکنان باید خیلی مراقب باشند و هوشیار بازی کنند و مقابل این تیم اخطار نگیرند تا ان شالله شنبه در فینال کره جنوبی را شکست بدهیم.

منبع : فارس
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/158462

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی