پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

رئیس صداوسیما گفت: مناظره‌های رادیو-تلویزیونی در انتخابات پیش رو شامل برخی سؤالات عمومی و عمدتا مربوط به همان حوزه انتخابیه خواهد بود.

منتشر شده در 16 بهمن 1402
در سرویس

به گزارش جهت پرس؛ پیمان جبلی رئیس رسانه ملی درباره مناظرات انتخاباتی در صداوسیما اظهار داشت: باید دید مناظراتی که در حوزه‌های انتخابیه صورت می‌گیرد به چه میزان است سپس بر همان اساس طراحی اجرای مناظره‌ها را خواهیم داشت.

وی افزود: مناظرات انتخاباتی به صورت ضبطی خواهد بود و از بین نامزد‌هایی که در هر حوزه انتخابیه ثبت نام کرده اند انجام خواهد شد؛ با توجه به تعداد نامزد‌های هر حوزه انتخابیه، تعداد شرکت کنندگان در مناظره‌ها هم متفاوت خواهد بود ممکن است در یک حوزه انتخابیه افرادی که در مناظره شرکت می‌کنند، بیشتر از ۲۰ تا ۳۰ نفر باشد یا ممکن است کمتر از ۱۰ نفر باشند؛ لذا برنامه‌ریزی مناظره‌ها بستگی به تعداد نامزد‌های آن حوزه انتخابیه دارد.

رئیس رسانه ملی ادامه داد: مناظره‌ها شامل برخی سؤالات عمومی و عمدتا مربوط به همان حوزه انتخابیه خواهد بود و نامزد‌ها می‌توانند راهکار‌های مورد نظر خود برای حل مسائل حوزه انتخابیه خود و همچنین حل مسائل کلانی که به عهده نماینده مجلس است را مطرح کنند.

وی گفت: یکی از سؤالاتی که نامزد‌ها در مناظره‌ها پاسخ دهند این است که برای جلوگیری از دادن وعده‌های غیر واقعی انتخاباتی چه باید کرد؟

جبلی در پاسخ به این پرسش که با توجه به همزمانی ماه مبارک رمضان با نوروز در فروردین ۱۴۰۳، برنامه ریزی سازمان صداوسیما برای همزمانی سرگرم کردن مردم و نیز تقویت فضای معنوی مخاطبان چیست؟ اظهار کرد: برنامه‌های عید نوروز و ماه مبارک رمضان اطلاع رسانی خواهد شد، اما تلاش ما این است که به برنامه‌ها تنوع بدهیم و جذاب‌تر شود؛ همچنین از ظرفیت‌های بیشتری استفاده شود.

وی یادآور شد: با توجه به آماده سازی‌هایی که شده، شب عید و ماه رمضان رنگارنگی را در صداوسیما شاهد خواهیم بود.

رئیس سازمان صداوسیما تأکید کرد: هم سریال‌های طنز داریم هم سایر مجموعه‌ها که اطلاع‌رسانی می‌شود.

منبع : جوان
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/158359

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی