پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ارسلان مطهری با استقلال تمدید کرد تا دو فصل دیگر در جمع آبی پوشان تهرانی باقی بماند. پیش از این شایعاتی مبنی بر جدایی ارسلان از آبی‌ها به گوش می‌رسید.

منتشر شده در 13 تیر 1401
در سرویس

امیر ارسلان مطهری مهاجم گرمساری و ۲۹ ساله‌ی استقلالی‌ها که محبوبیت خاصی میان هواداران استقلال دارد، قرارداد خود را که تا ۱۴۰۲ اعتبار داشت یک فصل دیگر تمدید کرد تا دو فصل دیگر را در تیم استقلال سپری کند.

حالا استقلال با حضور مطهری، رمضانی، شهباززاده و کاوه رضایی، احتمالا مهاجم دیگری ر ا نخواهد خرید و به سراغ خرید هافبک خارجی خواهد رفت. البته اگر کاوه در تست‌های پزشکی باشگاه رد نشود.

رسانه رسمی باشگاه استقلال در خصوص تمدید قرارداد مطهری نوشت:

«تصاویری از تمدید قرارداد ارسلان مطهری مهاجم متعصب استقلال که هواداران با گل‌ها و شادی گل او خاطرات زیادی دارند. ارسلان که سابقه بازی در مقاومت، نفت تهران، پارس جنوبی جم، تراکتور و ذوب آهن را دارد، سومین فصل حضور خود در باشگاه استقلال را تجربه می‌کند و موفق شده است گل‌های مهم و تاثیرگذاری را برای این تیم به ثمر برساند.

مطهری یک فصل دیگر با استقلال قرارداد داشت و با تمدید قراردادش، به‌مدت دو فصل دیگر و تا پایان فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۳ در جمع آبی‌پوشان پایتخت ماندگار خواهد بود.»

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/47042

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی