پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

رئیس سازمان آتش‌نشانی فردیس گفت: در اثر انفجار یک کپسول تزریق گاز در کارخانه تولید لوازم آرایشی در شهرک سیمین دشت ۲۵ نفر مصدوم شدند.‌
منتشر شده در 19 دی 1402
در سرویس

حسین عاشوری، رئیس سازمان  آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس، عصر امروز در حاشیه حادثه انفجاری که عصر امروز در کارخانه‌ای واقع در شهرک صنعتی سیمین دشت فردیس اتفاق افتاد، در جمع اصحاب رسانه، اظهار کرد: این حادثه امروز در حدود  ساعت ۳ بعدازظهر به علت انفجار دستگاه تزریق گاز به اسپری لوازم آرایشی در یک کارخانه تولید لوازم آرایشی، بهداشتی در شهرک سیمین ‌دشت به وقوع پیوست.

وی افزود: از همان ساعت اولیه حادثه، ۲۵ نیروی آتش نشان با ۹ خودروی سبک و سنگین به محل حادثه اعزام  و مشغول اطفاء شدند. هم اکنون عملیات اطفاء به پایان رسیده است و نیروهای آتش‌نشانی مشغول ایمن‌سازی محل حادثه هستند.

این مقام مسؤول گفت: خوشبختانه این حادثه فوتی نداشته است. اما در اثر این انفجار ۲۵ نفر مصدوم و توسط عوامل اورژانس  به مراکز درمانی اعزام  شدند.

عاشوری در خصوص میزان خسارت وارده در اثر انفجار کپسول تزریق گاز در این کارخانه، گفت: میزان خسارت وارده فعلا قابل تخمین نیست اما بیشتر لوازم داخل فضای سوله کارخانه، در اثر انفجار از بین رفته است. ساختمان این کارخانه تخریب نشده اما برخی دیواره‌های سوله دچار  تخریب شده است.

منبع : فارس
اشتراک گذاری :
jhtp.ir/154251

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی