پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

رئیس دستگاه قضا:

حجت الاسلام اژه‌ای گفت: مردم عمل را می‌بینند نه قول را؛ قول خوب است اما مشروط به آنکه با عمل همراه باشد.

منتشر شده در 27 اردیبهشت 1402
در سرویس

 از بجنورد، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای، رئیس قوه قضائیه در جلسه شورای اداری استان خراسان شمالی اظهار کرد: امروز‌ باید تمام تمرکز و‌توان خود را برای رفع مسائل و مشکلات اقتصادی و‌ تحقق رشد تولید و مهار تورم‌ معطوف کنیم و‌در این راه باید از ظرفیت‌های مردمی به نحو‌ مطلوب‌ بهره بگیریم.

وی گفت: لازمه بهره گیری از ظرفیت‌های مردمی این است که مردم به ما اعتماد داشته باشند و بدانند که ما مسئولان نهایت تلاش را برای رفع مسائل و مشکلات آنها به کار می بندیم.

رئیس قوه قضاییه افزود: اگر مردم به کارگزاران نظام اعتماد کنند و توطئه دشمن در جهت مخدوش کردن این اعتماد، ناکام ماند آنگاه است که مردم برای رفع مشکلات، کمک کرده و یا صبر و‌ تحمل پیشه می‌کنند.

رئیس دستگاه قضا ادامه داد: اگر خدای ناکرده دشمن در توطئه خود توفیق یابد و به اعتماد مردم خدشه وارد شود و یا زندگی ما مسئولان از مردم جدا شود آنگاه است که مردم نه تنها کمک‌کار نخواهند بود بلکه ممکن است حرف دشمن را باور کنند.

وی ادامه داد: مردم عمل را می‌بینند نه قول را؛ قول خوب است اما مشروط به آنکه با عمل همراه باشد؛ بنابراین زندگی ما مسئولان به صورت عملی باید همراه با مردم باشد. 

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در پایان خاطرنشان کرد: اگر مردم و جوانان نسبت به کارآمدی ما مسئولان ناامید شوند و‌ از ما کارآمدی نبینند، ممکن است خدای ناکرده به نداهای دشمن گوش فرا دهند. 

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/6944

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی