پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

معاون اول رئیس جمهور:

مخبر با تاکید بر اهمیت نشاط‌آفرینی در جامعه، بر لزوم برنامه‌ریزی برای اجرای برنامه‌های نشاط‌آفرین در استان‌های سراسر کشور تاکید کرد.

منتشر شده در 30 مهر 1401
در سرویس

محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور روز گذشته و در اختتامیه جشنواره وحدت اقوام ایرانی در محل دریاچه شهدای خلیج فارس(چیتگر)، در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به بازدید خود از غرفه‌های محصولات و صنایع دستی اقوام اظهار داشت: در این بازدید با برخی از مردم وغرفه‌داران گفتگو کردم و خوشبختانه امید و نشاط در روحیه آن‌ها نمایان بود که لازم است این‌گونه برنامه‌ها استمرار داشته باشد و تکرار شود.

وی با اشاره به ابتکار این جشنواره برای حضور اقوام مختلف و معرفی رسم و رسوم قومیت‌های مختلف کشورمان، تصریح کرد: مردم ایران در طول تاریخ تعصب و علاقه زیادی نسبت به مملکت و دین خود داشته‌اند و به‌همین دلیل ایران همواره مستقل بوده است، اگرچه در برخی مقاطع گذشته زمامداران کشور وابستگی‌هایی داشتند.

معاون اول رئیس‌جمهور برگزاری این‌گونه جشنواره‌ها که عامل اتحاد و وحدت اقوام و مذاهب مختلف کشور است را مثبت ارزیابی کرد وگفت: باید از برگزاری این‌گونه برنامه‌ها حمایت شود و برای تقویت و تکرار چنین رویدادهایی تلاش کنیم.

مخبر تصریح کرد: جنبه مثبت دیگر این جشنواره اشتغال‌زایی و عرضه محصولات مختلف هم‌چون صنایع دستی است که به‌طور ویژه توسط بانوان انجام شده است و امیدوارم شاهد توسعه این‌گونه برنامه‌های مفید و سازنده باشیم.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/29684

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی