پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید در پایتخت خبرداد و گفت: شهروندان مراقب ریزش ساختمان‌های نیمه کاره و تابلوهای تبلیغاتی باشند.

منتشر شده در 1 مرداد 1401
در سرویس

حامد یزدی مهر بعد از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید در پایتخت خبر داد و اظهار کرد: طبق گزارش هواشناسی، وزش باد و گرد و خاک از بعد از ظهر امروز شنبه یکم مردادماه آغاز و تا آخر وقت دوشنبه سوم مردادماه ادامه پیدا خواهد کرد.

یزدی مهر ضمن اعلام هشدار در خصوص سقوط اجسام گفت: شهروندان به خصوص در نیمه غربی و جنوبی استان که منطقه اثر مخاطره پیش بینی شده مراقب سقوط اجسام از ارتفاعات و ساختمان‌های نیمه کاره و تابلوهای تبلیغاتی باشند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران توصیه کرد: شهروندان نسبت به مستحکم سازی سازه‌های موقت و تبلیغاتی، محافظت از تأسیسات و حساس نسبت به گرد و خاک و عدم پارک خودرو در کنار محل‌های پر خطر توجه جدی داشته باشند تا خدایی ناکرده شاهد وقوع حوادث ناگوار نباشیم.

وی در ادامه با اشاره به افراد دارای مشکل تنفسی گفت: توصیه اکید به این افراد این است که از تردد در فضای باز خودداری کنند.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/43082

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی