پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مدیرعامل تپسی از اتمام ادامه مسیر با این شرکت به دلیل تفاوت دیدگاه با سهامدار جدید در موضوعات کلیدی از جمله چشم انداز توسعه خبر داد.

منتشر شده در 24 اسفند 1402
در سرویس

به گزارش جهت پرس؛ میلاد منشی‌پور با انتشار پیامی در شبکه ایکس (توییتر سابق) اعلام کرد: امروز مسیر من با تپسی به عنوان مدیرعامل به پایان رسید. بعد از خرید سهام تپسی توسط گروه گلرنگ، گفت و گوهای متعددی درباره ادامه راه داشتیم و من علاقه داشتم توسعه بزرگی را برای تپسی رقم بزنم اما به رغم علاقه طرفین برای تعریف مسیر مشترک به دلیل تفاوت دیدگاه در موضوعات کلیدی مانند چشم انداز توسعه، حوزه‌های توسعه و روش‌ های آن و حاکمیت شرکتی به جمع‌بندی نرسیدیم.

در ماه‌های آتی به عنوان عضو هیات مدیره در تپسی حضور خواهم داشت تا فرایند انتقال مسئولیت با دقت انجام شود اما آنچه از دید من ادامه مسیر موفقیت تبسی را تضمین می‌کند، حفظ فرهنگ سازمانی پویا و جنگنده شرکت، حفظ تیم و مدیران و دادن اختیار عمل به آنها، تجمیع کسب و کارهای دیجیتال گروه گلرنگ ذیل هلدینگ تپسی و به رسمیت شناختن اداره متفاوت کسب و کارهای دیجیتال نسبت به سایر صنایع است. امید می‌رود در طراحی مسیر آینده، مجموعه گلرنگ این موارد را مدنظر قرار دهد تا بتوان شاهد توسعه تپسی و متعاقباً توسعه بخشی از اقتصاد دیجیتال کشور بود.

در این سال‌ها دلگرمی و منبع انرژی، کار کردن با تیم منحصر به فردی بوده که بدون آنها طی کردن این مسیر ۷ ساله و سرانجام رساندن آن ممکن نبود. از تک تک اعضای تیم تپسی ممنونم و همواره دلتنگ و حامی آنها خواهم بود.

در ادامه راه همچنان اولویت و علاقه من توسعه اقتصاد دیجیتال در کشور است و این مسیر را در ایران دنبال خواهم کرد. چرا که از دید من این یکی از موثرترین راه‌ها برای توانمند کردن مردم و توسعه ایران است.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/163939

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی