پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ویژگی Repair Mode که به کاربران امکان مخفی کردن اطلاعات حساس را می‌دهد، در کره جنوبی راه اندازی شد.

منتشر شده در 8 مرداد 1401

سپردن تلفن خود، پر از عکس، متن و سایر اطلاعات شخصی به تعمیرکار گوشی ممکن است خطرناک باشد. به هر حال این واقعیت که اطلاعات کاربر در طول فرآیند تعمیر، امکان دارد لو برود نگرانی خیلی‌ها است.

اما SamMobile اخیرا یک بیانیه مطبوعاتی از سایت مطبوعاتی کره‌ای سامسونگ پیدا کرده که در آن، آمده که این شرکت امیدوار است با یک ویژگی جدید حفظ حریم خصوصی به نام Repair Mode ، به این نگرانی ها پایان دهد.

این ویژگی به تکنسین‌ها دسترسی محدودی به قسمت‌های داخلی گوشی کاربر را می‌دهد. در حقیقت آن‌ها می‌توانند به اندازه کافی برای رفع مشکل دسترسی داشته باشند، اما نه آنقدر که عکس‌های شما را فاش کنند.

این ویژگی برای اولین بار در گوشی‌های گلکسی S۲۱ و فقط در کره جنوبی ارائه می‌شود. این شرکت قصد دارد در آینده پشتیبانی از این ویژگی را به مدل‌های دیگر نیز گسترش دهد.

همانطور که در بیانیه مطبوعاتی ترجمه شده ذکر شده، کاربران می‌توانند این ویژگی را از طریق بخش “مراقبت از باتری و دستگاه” در تنظیمات داخلی روشن کنند. پس از انجام این کار، گوشی در حالت Repair Mode راه اندازی مجدد می‌شود و سپس حساب ها، عکس‌ها و پیام‌ها مخفی می‌شوند. در نتیجه تنها برنامه‌های نصب شده پیش‌فرض گوشی، توسط تعمیرکار قابل دسترسی خواهد بود.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/41962

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی