پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جهت پرس بررسی می‌کند

ماجرای سوقصد به معاون وزیر صمت که در مجلس مطرح شد، چه بود؟

مدتی قبل خبری مبنی بر سوقصد به جان معاون وزیر صمت منتشر شد که فاطمی امین در جلسه استیضاحش به آن اشاره کرد.
منتشر شده در 10 اردیبهشت 1402
در سرویس

عطیه فکری- در آذر ماه سال گذشته اخباری مبنی بر سوء قصد به جان مهدی برادران، معاون امور صنایع وزیر صمت و بستری شدن او در بخش مراقبت‌های ویژه منتشر شد. 

 این اتفاق زمانی رخ داده است که معاون صنایع عمومی وزارت صمت در نزدیکی منزلش قرار داشته است و مهاجمین با وارد کردن جسم سخت به سر و صورت و دیگر نقاط بدن وی، موجب جراحت جدی و در نهایت بیهوشی او می شوند. پس از این اتفاق نیروهای اورژانس بلافاصله وی را به بیمارستان منتقل می نمایند و پس از عمل جراحی در بخش مراقبت های ویژه بستری می گردد.

محمد مهدی برادران از جمله افرادی بوده است که در دوران مسئولیت خود به شکل جدی در راه مبارزه با فساد، قاچاق کالا، در موضوعات مرتبط با حوزه های مختلف صنعت، معدن و تجارت فعالیت داشته است. او همچنین سابقه مدیریت عالی حرم مطهر رضوی، معاونت سازمان اقتصادی آستان قدس رضوی و معاونت برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد را در کارنامه دارد.

در همین رابطه امید قالیباف -سخنگوی وزارت صمت، گفت: خبر منتشر شده درباره حادثه رخ داده برای معاون صنایع عمومی وزارت صمت منطبق بر واقعیت نبوده و صرفا چند روز قبل، فردی ناشناس در خیابان با وی برخورد فیزیکی کرده و متواری شده که موضوع در حال پیگیری است.

با این اوصاف فاطمی‌امین در جلسه استیضاحش در صحن علنی مجلس به این ماجرا اشاره کرد و گفت که معاونش صرفا به دلیل اینکه شرکتی به منافعش نرسید معاون او را مورد ضرب و شتم قرار داده است.

هر چند بعد از نطق وزیر صمت باز هم نمایندگان از او خواستند به این مسئله نپردازد زیرا صحت و سقم آن محل شک است.

 

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/8528

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی