پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

هر بالن یک پروژه عمرانی؛

عبدالمطهر محمدخانی سخنگو و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران: این بالن ها با طرح نشان جغرافیایی نقشه(پین لوکیشن) یا همان مکان‌نما طراحی شده و هر کدام ازاین بالن‌ها که در سطح شهر و در تمام مناطق گسترش پیدا کرده، نماد یک کارگاه عمرانی برای یکی از پروژه‌های در دست ساخت شهر، توسط شهرداری تهران است.

بالن
منتشر شده در 20 مهر 1402
در سرویس

عبدالمطهر محمدخانی سخنگو و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در گفت و گو با خبرنگار جهت پرس درباره بالن‌های قرمز رنگی که این روزها بر فراز بخش‌های مختلف شهر تهران به پرواز درآمده گفت: این بالن ها با طرح نشان جغرافیایی نقشه(پین لوکیشن) یا همان مکان‌نما طراحی شده و هر کدام ازاین بالن‌ها که در سطح شهر و در تمام مناطق گسترش پیدا کرده، نماد یک کارگاه عمرانی برای یکی از پروژه‌های در دست ساخت شهر، توسط شهرداری تهران است، در واقع شهروندان مناطق مختلف هر جا که این بالن ها را دیدند متوجه می شوند که یک خدمت و امکان جدیدی به شهر تهران و به منطقه آنها اضافه می‌شود.

وی بزرگراه‌های در دست احداث، ایستگاه‌های مترو، بوستان‌ها، میادین میوه و تره‌بار، اصلاح تقاطع‌ها در بزرگراه‌ها، خانه‌های تاریخی، مجموعه‌های ورزشی و فرهنگی و فروشگاه‌های شهروند را از جمله این پروژه‌ها برشمرد و افزود: ویژگی این پروژه ها این است که همه آنها تا پایان سال و حداکثر تا بهار سال آینده به بهره برداری می رسند.

محمدخانی ادامه داد: این پروژه ها بخشی از بیش از 400 پروژه فعال شهر تهران است که در حال انجام هستند. در حالی که پروژه‌ها و فعالیت‌های روزانه و دائمی شهر مانند عملیات بزرگ آسفالت‌ریزی معابر و یا پروژه‌های حوزه نگهداشت شهر شامل این کمپین نمی‌شود و تنها مواردی که یک خدمت جدید و ماندگاری را به شهر ارائه و اضافه می کنند را در بر می‌گیرد.

سخنگوی شهرداری تهران ادامه داد: با توجه به اهمیت رعایت استانداردهای اوج دهی بالن‌ها و توجه به ملاحظات دستگاه‌های مسئول تنها 150 کارگاه را با بالن ها نشان‌گذاری کردیم تا شهروندان از حجم فعالیت های شهرداری تهران مطلع شوند.

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران با بیان اینکه  طبق افکارسنجی های صورت گرفته شهروندان تهرانی نسبت به پروژه‌های متعدد و متنوع و گسترده در سطح شهر در مقایسه با تک پروژه‌های گران قیمت در تهران تمایل دارند و از این حیث نشان دادن تعدد پروژه ها و توجه دادن به این کارگاه ها اهمیت دارد، اضافه کرد: این بالن ها در روزهای اخیر توجه بسیاری از شهروندان را جلب کرده از این حیث رویکرد تبلیغی متفاوتی بود. این بالن ها در پروژه های آتی و رویدادهای مختلف فرهنگی و اجتماعی قابلیت اوج دهی مجدد دارد و از حیث مالی نیز در مقایسه با ابزارهای تبلیغاتی مشابه بسیار به صرفه و اقتصادی است.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/144114

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی