پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

باشگاه پورتو با پیشنهاد 26 میلیون یورویی میلان برای جذب طارمی مخالفت کرده و خواستار رقم 36 میلیون یورو برای صدور رضایت نامه شده است.

منتشر شده در 15 مرداد 1401
در سرویس

مهدی طارمی بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل موفق دیگر در تیم باشگاهی پورتو و در سالی که میانه‌ی آن با جام جهانی همراه خواهد بود، با یک پیشنهاد جذاب مواجه شده است. بسیاری از رسانه های اروپایی طی چند وقت اخیر روی این موضوع صحه گذاشته‌اند اما آن گونه که خبر می رسد گویا باشگاه پورتو قصد ندارد به هر قیمتی ستاره خود را از دست بدهد.

بعد از جدایی دیاز و الیویرا، مهدی طارمی ستاره بی چون و چرای خط حمله تیم پورتو به شمار می رود؛ آمار تحسین برانگیز او که هر فصل بهتر می شود، این بازیکن را در 30 سالگی به یک انتقال بزرگ نزدیک کرده است.

مهدی چندی پیش در یک گفت‌وگو  راجع به ترک پورتو اظهار نظر جالبی کرده بود: “اگر مدیرعامل پورتو بودم به این نکته توجه می کردم که بازیکنی با این شرایط که دارد ۳۰ سالش می‌شود در آینده نمی‌تواند دستاورد زیادی برای پورتو داشته باشد. از نظر مالی حساب کنید می‌توانند بازیکنان جوان خود را نگه دارند و بعداً با قیمت بالاتر بفروشند ولی شرایط من طوری نیست که مرا نگه دارند و دو سال دیگر بفروشند.”

با این اوصاف اما باشگاه پورتو همچنان در تلاش است تا به هر نحوی که شده از جدایی شماره 9 محبوب خود جلوگیری کند. طبق اطلاعات جدیدی که نشریه جوگو منتشر کرده، این باشگاه از باشگاه ایتالیایی خواسته که یا رقم درخواستی خود را بالاتر ببرد یا پروژه را متوقف کند. پیام پورتو به میلان در مورد طارمی این گونه است: اگر مبلغ 36 میلیون یورو را بپردازید، می توانید طارمی را به خدمت بگیرید؛ در غیر این صورت از وسوسه کردن بازیکن ما خودداری کنید!”

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/40725

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی