پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مردم ایران امروز شنبه 27 آبان‌ماه بار دیگر و این بار در حمایت از کودکان فلسطینی به خیابان‌ها آمدند تا حمایت خود از مظلومان غزه را به نمایش گذاشته و انزجار خود از صهیونیست‌ها را اعلام کنند.

منتشر شده در 27 آبان 1402
در سرویس

مردم سراسر ایران امروز شنبه 27 آبان‌ماه 1402 باری دیگر با حضور پرشور خود در راهپیمایی‌ها و تجمع‌های ضدصهیونیستی، ضمن حمایت از مردم فلسطین انزجار خود از این رژیم را اعلام کردند.

اقشار مختلف مردم امروز با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل» جنایت‌ها، خباثت‌ها و ددمنشی‌های رژیم صهیونیستی و حامیانش در فلسطین را محکوم کردند.

شرکت‌کنندگان در این مراسم با حمل تصاویری از جنایات رژیم صهیونیستی در به خاک و خون کشیدن مردم ستمدیده و مظلوم «غزه» بار دیگر خواستار توجه جامعه جهانی به این نسل‌کشی در مناطق اشتغالی شدند.

آذربایجان شرقی| خروش تبریزی‌ها در چله خونین غزه

مردم ولایت مدار تبریز در چله خونین غزه  و در محکومیت جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیسم و حمایت از مبارزان فلسطین، در تبریز در سنگ فرش ارک تبریز تجمع کردند.

حضور کودکانی و دخترانی که عروسک‌هایی در دست داشتند تا با کودکان مظلوم غزه اظهار همدردی کنند نیز در این مراسم قابل توجه بود.

آذربایجان غربی| اجتماع مردمی حمایت از کودکان غزه در ارومیه برگزار شد

اجتماع مردمی حمایت از کودکان غزه و اعلام انزجار از جنایات رژیم صهیونسیتی صبح امروز از ساعت ۱۰ صبح در نیز ارومیه برگزار شد؛  اقشار مختلف مردم ارومیه در این تجمع بار دیگر ضمن محکومیت جنایات رژیم کودک‌کش صهیونسیتی از کودکان مظلوم غزه حمایت کردند.

اردبیل| خروش مردم اردبیل در حمایت از کودکان غزه

راهپیمایی مردم ولایت‌مدار استان اردبیل در شهرستان‌های مختلف در زمان و مکان مشخص انجام شده و فریاد حمایت از مردم مظلوم فلسطین یک صدا در سراسر استان طنین انداز شد.


بوشهر| بوشهری‌ها به حمایت از غزه قیام کردند

اقشار مختلف مردم بوشهر امروز با تجمع در میدان رئیسعلی دلواری بوشهر با فریادهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل» جنایت‌ها، خباثت‌ها و ددمنشی های رژیم صهیونیستی و حامیانش در فلسطین را محکوم کردند.

چهارمحال و بختیاری| راهپیمایی «فریاد عروسک‌ها» در حمایت از کودکان مظلوم غزه در شهرکرد

مردم شهرکرد همزمان با سراسر کشور هم‌صدا با مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان در دیگر کشورها امروز شنبه ۲۷ آبان ماه در حمایت از کودکان مظلوم غزه و محکومیت جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیسم راهپیمایی با عنوان «فریاد عروسک‌ها‌» برگزار کردند.

خراسان جنوبی| خروش روستاییان مرزنشینان زیرکوه علیه جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیست

روستاییان مرزنشین زیرکوه امروز بار دیگر علیه جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی به خشم و خروش آمدند؛ امروز مردم و دانش آموزان مررنشین و عشایر روستای اهل سنت ملکی در ۷ کیلومتری مرز شهرستان زیرکوه به جوش و خروش آمدند و جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی را محکوم کردند.

خراسان شمالی| حمایت مردم بجنورد از مردم مظلوم غزه

جمع کثیری از مردم بجنورد با حضور در خیابان‌ها از مردم مظلوم غزه حمایت کرده و انزجار خود را از جنایات رژیم کودک‌کش اعلام کردند.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/147835

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی