پایگاه خبری تحلیلی جهت پرس

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دبیر ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از رژه همزمان ۲۵۰۰ شناور نیروهای مقاومت به مناسبت روز قدس خبر داد و گفت: سخنران روز جهانی قدس در تهران رئیس مجلس شورای اسلامی است.

منتشر شده در 22 فروردین 1402
در سرویس

رمضان شریف دبیر ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در آستانه برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: امسال در روز 25 فروردین همزمان با روز بیست و سوم ماه مبارک رمضان، چهل و چهارمین راهپیمایی روز قدس در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: اکنون صفحه شرایط به نفع فلسطین رقم خورده است و آن چیزی که صهیونیست‌ها در گذشته دنبال می‌کردند و جزو اهدافشان بود، به رویای پایان یافته تبدیل شد.  

شریف با اشاره به دشمنی‌های رژیم صهیونیستی با مردم ایران عنوان کرد: تا زمانی که قدرت رژیم صهیونیستی شکسته نشود و این رژیم از هم پاشیده نشود، مانعی در برابر پیشرفت ملت ایران وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: از رمضان سال گذشته تاکنون یک روز نبوده که عملیاتی علیه صهیونیست‌ها انجام نشده باشد. امروز گفتمان مقاومت و مبارزه، گفتمان مسلط بین گروه‌های فلسطینی است و خبری از سازش نیست. اتاق عملیات مشترک علیه صهیونیست‌ها شکل گرفته و جبهه مقاومت به وحدت فرماندهی رسیده است.

دبیر ستاد انتفاضه و قدس بیان کرد: رهبری فرمودند که کرانه باختری مسلح شود و امروز شاهد تحقق این موضوع هستیم. بخش زیادی از عملیات‌های فلسطینی‌ها در سال گذشته از کرانه باختری صورت گرفت و سید مقاومت آنجا را سپر قدس نامید.

وی اضافه کرد: در یک سال گذشته گروه‌های جدید در مبارزه با اسرائیل به وجود آمدند که برای صهیونیست‌ها قابل شناخت نیستند. این گروه‌ها عملیات‌های پیچیده‌ای انجام دادند و نیمی از ارتش اسرائیل را درگیر خود کردند.

شریف در ادامه اظهار داشت: امروز کلیدواژه غالب بخشی از صهیونیست‌ها، فروپاشی است. اختلافات و عدم ثبات سیاسی و اجتماعی در رژیم صهیونیستی عیان شده و شاهد برگزاری تظاهرات در این رژیم هستیم. آمریکایی‌ها نیز مانند گذشته قادر به حمایت از اسرائیل نیستند و 2 میلیون نفر به دنبال بازگشت و مهاجرت معکوس هستند.

وی عنوان کرد: تحولات شکل گرفته در منطقه نیز در حمایت آرمان فلسطین است. آرمان فلسطین مورد فراموشی ملت‌های مسلمان قرار نمی‌گیرد.

دبیر ستاد انتفاضه و قدس همچنین گفت: امروز جهاد اسلامی و حماس دیگر با سنگ با رژیم صهیونیستی نمی‌جنگند و با تسلیحاتی همچون موشک و پهپاد با آن‌ها می‌جنگند. فلسطینی‌ها به طور قاطع به این نتیجه رسیدند که تنها راهبرد حضور جدی در میدان مبارزه است.

وی افزود: نسل پنجم مبارزان فلسطینی انگیزه بیشتری برای مبارزه دارند و هیچگاه اسلحه‌شان را زمین نمی‌گذارند.

شریف خبر داد که راهپیمایی روز قدس امسال در بیش از یک هزار شهر برگزار خواهد شد و گفت: این مراسم در روستاها نیز برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: سخنران روز جهانی قدس در تهران دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی است. در مراکز استان‌ها و شهرها نیز مسئولان و شخصیت‌ها حضور پیدا می‌کنند و به سخنرانی خواهند پرداخت.

وی عنوان کرد: در 80 شهر در خارج از کشور نیز راهپیمایی روز قدس برگزار می‌شود. نشست‌هایی نیز در ایران و خارج از کشور برگزار خواهد شد.

شریف خبر داد: رژه دریایی نیز در کشورهای محور مقاومت برگزار می‌شود. این رژه در ساعت 15 و 30 دقیقه روز پنج‌شنبه در خلیج فارس برگزار می‌شود. 2 هزار و 500 شناور در این رژه دریایی شرکت می‌کنند. این رژه که پیام روشنی برای صهیونیست‌ها دارد در سال‌های آینده به صورت گسترده‌تر برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران از ساعت 10 صبح آغاز می‌شود. در رابطه با مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها نیز مسئولان محلی اعلام خواهند کرد.

شریف در پایان اعلام کرد: حدود 4 هزار خبرنگار، عکاس و تصویربردار در سراسر کشور راهپیمایی روز جهانی قدس را به جهانیان مخابره خواهند کرد.

اشتراک گذاری :
jhtp.ir/10152

اخبار پیشنهادی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

تبلیغات

اخبار جدید

شبکه های اجتماعی